Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyissak irányában hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak irányában hogy ne gondoljon teljesen hülyének?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már egy pár éve szerelmes vagyok ilyen plátói szinten egy régi munkatársamba. Ő 26 éves fiú. Évek óta nem is beszéltünk, nem is láttuk egymást. Egyedül Snapchaten van meg. Jelenleg még egy megromlott kapcsolatban vagyok mással és őt is ismerte. Csak mint élettárs élek vele együtt, ugyanis neki lett helyettem egy 17 éves barátnője.

Valahogy fel szeretném venni a kapcsolatot ezzel a sráccal csak nem tudom hogy nyissak felé és valljam be az érdeklődésemet ennyi év után hogy ne legyen kínos?



dec. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy, hagyd beken.

Ha nincs baratnoje, akkor nem lett volna gaz

dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát őneki nincs barátnője
dec. 26. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha évek óta szerelmes vagy belé, próbáld meg valahogy.

Csak aztán nehogy rosszabbul érezd magad, ha nem úgy reagál. Volt valami pozitív visszajelzés a múltban, hogy tetszettél neki, vagy érdeklődne utánad? Gondolkodj el ezeken.

dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy úgy nagyon kettesben személyesen nem is nagyon beszélgettünk. De amúgy ilyen mosolygós jókedélyű volt irányomban.
dec. 26. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szerintem írj rá egy szia, mi újság van veled mostanság stb. Ha nyitott rád elkezdodik egy beszélgetés, ha csak oda dob szavakat és nem erőlteti, akkor felejtős.

dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan. Mit veszíthetsz? Max nem ír vissza, de lehet az olyan sokk lesz, hogy egyből kiábrándulsz belőle. Akkor nem jól jársz?

Vagy elkezdtek beszélgetni, és rájössz, hogy mégsem olyan, mint ahogy te elképzelted. Akkor szintén ki fogsz ábrándulni.

Esetleg minden jó lesz, és összejöttök.

Mindegyik opciòval jól jársz, akárhonnan is nézem.

dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!