Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek online?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek online?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok egy 26 éves srácnak szeretnék udvarolni de nem tudom hogy lenne érdemes. Életemben pár mondatot beszéltem vele azt is évekkel ezelőtt. Sehol nem is ismerősöm.

dec. 27. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
"Szia! A bulám, a bulám... Látom nézed a bulám! Egyet jobbra-kettőt balra így jön ki a kör... Ez a nő soha meg nem tör!"
dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a mai világban ezt nem kell túlgondolni. Elég, ha jelzést adsz neki, mondjuk egy bejelölés és ráírás kombinációval.. A többi meg majd alakul, főleg akkor, ha kölcsönösen megvan a szimpátia.
dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy meglesz, de ne bánd meg, hogy nem beszéltél vele.
dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mit gondolhat így hogy évek múltán a semmiből kipattant a fejemből hogy bejelölném és ráírnék?
dec. 27. 01:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy anno azt hiszem ő törölt az ismerősei közül.
dec. 27. 01:30
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért törölt, mert utál. Én is szelektálok. Akivel nem tartom a kapcsolatot törlöm a genyóba. Nem azonnal. Úgy fél évente szelektálok. Távoli ismerősöket mondjuk már vissza sem igazolom. 😁 De próbáld meg. Minkaváltáskor is törlöm a volt kollégákat nem azonnal. Kb úgy, hogy ne vegyék észre. Bár inkább tiltani szoktam, mint törölni.
dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most pontosan mi? Evekkel korabban beprobalkozott nalad, es most meggondoltad magad? Vagy ennyire nincs mas a radaron, hogy egy sokeves, parmondatos beszelgetes utan odaig jutsz, hogy udvarolnod kell neki no letedre? Valahol nem kerek ez a sztori. Vagy elhallgatott reszek vannak benne, vagy valami furcsa pszichologiaja van, mert ilyet alapesetben egy felnott ember nem csinal.
dec. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sohasem próbálkozott be nálam és én se őnála. Egyáltalán nem is tudom mit gondolna rólam.
dec. 27. 10:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Több éve nem láttam és annyira kíváncsivá tett pusztán a jelenléte meg kisugárzása anno hogy azóta se tudnám mással elképzelni magamat.
dec. 27. 10:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt igy megirod, jobban elmenekul, mint annak idejen.
dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!