Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel eve nem merek kezdemenyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve nem merek kezdemenyezni egy ismeretlen fiunal online, hogyan vegyem ra magam vegre?

Figyelt kérdés

Fel eve lattam ot,csak veletlenul kattintottam a profiljara es azota nem megy ki a fejembol.

Mar egyre rosszabbul erzem magam, hiszen fel ev telt el azota, es en be sem merem jelolni. Felek hogy elutasitja a jelolest, nekem csak egy kepem van kint es ennyi. Nem vagyok fotogen.

Hogyan vegyem ra magam hogy vegre bejeloljem? Tenyleg csak az elutasitas miatt felek.


2023. máj. 5. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, csak nyomj rá aztán lesz ami lesz. Bár 98% hogy visszajelöl, de úgy sem mersz ráírni egy sziát és egy :) -t
2023. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha elutasit? Legalább kapsz választ arra, hogy nem akar megismerni.

Van rajta kívül több ezer pasi, csak ismerkedned kell.

Ha valaki tetszik, akkor azonnal tudtára kell adni. Vagy odamész ismerkedni. Mivel te ezt nem tudod megoldani, így csak online ismerkedés marad...

2023. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, mint te, és hát elmondom őszintén, bejelöltem, elutasított és aztán elmúlt a fellángolásom iránta :)
2023. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eloben biztosan tetszenek neki de igy online nem biztos, es ez a zavaro szamomra ha el is utasit, az azert van mert nem tetszem neki azon a kepen
2023. máj. 5. 00:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Barcsak jeloles nelkul is elmulna 😆
2023. máj. 5. 00:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor miből gondolod, hogy nem fog örülni, ha bejelölöd? :)

Fck logic...

2023. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És rohadtul nem a képekre vagyunk kíváncsi, hanem hogy élőben hogy néz ki és milyen a viselkedése...
2023. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De facen kep alapjan itel meg egy ferfi szerintem es nem azt gondolja, hogy majd talalkozok vele es ott kiderul. Ha nem tetszem neki azon az egy kepen, nem fog visszajelolni.

Ahjjj nem tudom mit tegyek

2023. máj. 5. 00:30
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor tegyél még fel képet, ne csak kifogásokat keress, hanem megoldásokat..
2023. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok feltenni, nem vagyok fotogen barmennyire probalkozom. Az az egy kepen van amin turheto vagyok
2023. máj. 5. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!