Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézz így rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz így rám?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk,ritkán lattom mert más területen dolgozunk de amikor látjuk egymást úgy nezz ram hogy a lelkemig hatol a tekintete.

Hosszan és bámulva nézz.

Régen dolgoztunk együtt jól kijöttünk flörtöltünk is de ez annyiba maradt,nős. De mégis olyan a tekintette hogy elveszek benne. Bámul én is bámulom megszűnik a világ körülöttem és nem látok mást.. Ezernyi kérdés kavarog bennem amit úgy feltennék neki de nem lehet nem jó már a kapcsolatunk.. Láttom h másképp nézz ram ő is.. de nem értem mi az oka hogy így nézz rám...



dec. 29. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Végülis csak 5-ször írtad le helytelenül a "néz" szót. :)
dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert megdugna ő, de a házassága, felesége többet ér neki, mint te. Mondjuk miért nem mondasz fel, vagy szarod le végre? Elvégre csak szerető lennél és nem is taliztok annyit. Saját magaddal cseszel ki hogy rá pazarlod az időt fölöslegesen. Nem fogja érted elhagyni soha!
dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy bámul? Nem magadnak beszéled be? Nem lehet, hogy azért NÉZ (nem két Z!), mert azt hiszi, hogy nemhelyes vagy? Komolyan kérdezem.
dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leszartam már de már megint megállás nélkül az eszembe van,úgy hirtelen újra.
dec. 29. 13:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Bámul..Más is észre vette már.
dec. 29. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért van a szeme. Te is bámulsz rá, mint a borjú az új kapura. Hűséget fogadott nem vakságot.

Remélhetőleg nem közeledik és te nem adsz neki zöld utat.

dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Kerüld el. A kisértést is. Neked is, neki is az lesz a legjobb. Idővel az emlékekkel megtanulsz együtt élni, és jobb tisztán, mint mocskosan. Ezer sebből vérezve.
dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne nezd ra es kesz
dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ő azokat a nőket szereti,akik tudnak helyesen írni...😉
dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Hosszan és bámulva nézz."

Te csak ne csinálj nekem programot!

dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!