Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent az valamit ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent az valamit ha egy férfi folyamatosan a számat nézi?

Figyelt kérdés
Mindig amikor beszélünk a számat nézi és van olyan amikor bambulva nézi én beszélek hozzá és látom rajta hogy a szám nézésében elveszett... És nem,nem sárgák a fogaim,nem állnak össze-vissza,és jó a hallása a férfinek.

jan. 4. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen típus,meg a szája is mozog neha, ha beszélnek hozzá. Szerintem csak rá van szokva. A vonzalom egyértelműbb lenne, ha a szemedbe nézne hosszasan.
jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Volt olyan nő akinek a szája tetszett nagyon, így én is mindig azt néztem.

Volt akinek annyira szép fogai voltak, a szemem nem tudtam emiatt levenni a szájáról.

jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bárkivel beszélek ha szemtől szembe vagyunk egymással a szemét vagy a száját figyelem. Nem azért mert akarok tőle valamit hanem mert ez a szokásom 🤷🏼‍♀️

Többet elmond a minikája, tekintete. Ha bambán nézi az semmit nem jelent.

Gondolom elég fiatal vagy még. Ebben a már nagyon digitális világban a fiatalok azt vettem észre nem nagyon tudnak jeleket olvasni.

jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem mesterségesen van felpumpálva egy száj, hanem természetesen, az szép tud lenni.

A nagymamám amikor megszületett az első kislányom, számtalan újszülött csecsemő közül azonnal kitudta szúrni-ő a miénk, a csőrike szájú:D pedig még csak fel sem mutatták a gyereket..hanem ott feküdtek sorba a babák:)


Szép tud lenni felnőttként a csőrike száj, ezerszer szebb mint egy implantátumos.

jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul hall, ésa szájmozgás követése egészíti ki, arról “olvas”.
jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a tudatalattija "le akarna kapni" téged, és ezért önkénytelenül is oda-oda pillant, vagy ha csak a szádat nézi folyamatosan, akkor már nagyon erős a "vonzalom" az irányodba, vagy szimplán nem egyenes ember, azért nem néz a szemedbe, VAGY szégyenlős, és nem tud egyszerűen a szemedbe, csak a szádra nézni.
jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Elég idegesítő lehet.
jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Rászólnék, hogy fejezze be. Arra utal, hogy lesmárolna, megszopt@tn@ ott helyben és egya nem szégyelli a gondolatait. Vagy kevésbé hall, esetleg szokása.
jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Autista és képtelen a szemkontaktusra.
jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hála az istennek semmi problémája és ne is legyen!

Senki ne bántsa,és ne írjon róla negatív kommentet.

Igen,elég fiatal vagyok 20 éves😅 És abszolút nem tudok a jelekből olvasni nincs nagy tapasztalatom a férfiakkal szemben,eddig egy párkapcsolatom volt.

És volt köztünk hosszas szemkontaktus nem egyszer.

jan. 4. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!