Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a szándéka ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm rendszeresen csapja nekem a szelet, de nem tudom eldönteni, hogy csak az egóját növeli vagy tényleg érez is valamit, mert trollkodáshoz elég komoly, de komolynak meg elég gyenge.

Szerintem eleinte csak fel akart szedni, mert rendszeresen azzal jött, hogy nem szereti már a barátnőjét stb (hozzáteszem ez számomra kiábrándító így nem reagáltam le) .. De valahogy mégis elkezdtünk jól kijönni, beszélgetni, aztán elkezdett néha itt-ott barátilag megérinteni (derék, kéz), amit én szintén nem viszonoztam. Aztán elkezdett bókolni néha-néha, hogy mit szólok rá, hát természetesen semmit. Aztán szerintem feladta mert utána úgy vettem észre, hogy kerüli a társaságom, pedig már kezdtem megkedvelni. Aztán mikor újra találkoztunk felajánlotta, hogy bevisz a munkahelyemre, nem nyomult meg semmi, szóval megköszöntem és kész. Azóta azt veszem észre, hogy ha beszélünk vagy túlzottan ideges, vagy túlzottan nyugodt. Figyeli a reakcióimat vagy társaságban elmegy és úgy csinál mintha nem hallaná amit mással beszélek, pedig látom hogy figyeli. Szerintem nem egy érzelgős típus, bár néha zavarba jön, olyankor gyorsan kidumálja magát. Nem tudom eldönteni, hogy kerül-e valamiért, szédíteni akar, nem meri megmondani, hogy mit akar, vagy fogalmam sincs. Már gondoltam rá, hogy megkérdezem, mert alapvetően egy szimpatikus személyiség, de én nem akarok tőle semmit így hogy van barátnője. Szóval egy káosz az egész.


jan. 6. 10:19
 1/5 MInorAI válasza:
Lehet, hogy ő maga sem biztos abban, mit akar, vagy nem tudja, hogyan fejezze ki az érzéseit.
jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szoval van noje es ugy tapogat de neked szimpatikus.


Okos ember lehetsz te is.


Arra mar nem is reagalok, h akkor kezd neked tetszeni amikor mar ignoral, te se vagy egy ketjaron jaro klisse...

jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Te pedig


- amikor udvarol ugy viselkedsz mint egy darab fa

- amikor nem udvarol, figyelemhianyos darab fa

- nője van, és egy idióta, de neked szimpatikus hogy veled csalja.


Te is megéred a pénzed.

jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velem biztosan nem csalja, mivel egy darab fa vagyok, az előbb írtad. :D Egyébként az nem szimpatikus ahogy viselkedik ezt írtam is, csak mint barát kedvelem és nem tudom hova tenni a karakterét, mivel látom rajta, hogy többet akar.
jan. 6. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Úgy gondolom hogy az lenne a legjobb hogyha nem "bratyiznál" vele egyáltalán, mert a híres "szimpatikus" görény nem barátkozni akar veled hanem elintézni és még egoboostnak is használna. Nem külön-külön van ez mint ahogy te hiszed.

Olyan "szimpatikus" a görény, hogy a párja mellett megtartana téged egy ideig szeretőnek.

Akár elhagyná érted, DE TÉGED IS SZÉTCSALNA, mint a 21!

If I were you szépen kerülném, szóba se állnék vele ha nem kötelező és amint elkezdené az ócska fűzögetést megmondanám neki, hogy fejezze be vagy felnyomom a párjának!

jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!