Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátsó szándéka lehet annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátsó szándéka lehet annak a házas férfinak, aki sokkal fiatalabb, sokkal szebb nővel barátkozik?

Figyelt kérdés

Egy csúnyább nővel miért nem tud ilyen barátságot kialakítani? Ha egy előnytelenebb külsejű nővel haverkodna, az nektek kevésbé lenne nyugtalanító? Hiába fogadott hűséget de attól még csak látja, hogy mennyire szép a másik. Ettől függetlenül valóban csak baráti szándéka lenne? Mert a férjem ezt mondja, hogy csak barátok. Ráadásul nem régi barátságról van szó, nem olyan rég ismerték meg egymást. Gyakran beszélgetnek, írnak egymásnak de ezen kívül más intő jelet nem tapasztaltam. Csak a tudat idegesít.

Szerintetek ez a véletlen műve, hogy pont egy nagyon vonzó nővel lettek barátok? A nő tudja, hogy házas.

Feleségek, ti mit szólnátok? Férjeket is kérdeznék, nektek mi a véleményetek, hogyan látjátok?



2023. júl. 22. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem előbb írni még egy gondolatot.

Kerestem itt hasonló kérdéseket, elolvastam a történeteket, hozzászólásokat. Az egyik válaszon megakadt a szemem, ahol azt írta valaki: érdekes, soha nem a csúnyább nőkkel akarnak a férfiak barátkozni, vagy apáskodni felettük (nem szó szerint idézem, de ez volt a lényege). Ezért fogalmaztam meg így fent a kérdésem.

2023. júl. 22. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ezek a "barátok" érdekes módon sosem elhízott vénasszonyok hanem véletlenül fiatal szép kis pipik. Engem nem etetne, irányba raknám a férfiklimaxos férjecskémet velem nem szórakozna.
2023. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Mi sem elhìzott vènemberekkel barátkozunk, ki kiváncsi rájuk?
2023. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es ha be dol meg veletlen be is csuszik a kukac a labai koze.. micsoda baratok ezek?
2023. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!