Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem engedték soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedték soha nagyszüleim, hogy az akkor még udvarlóm, most mâr férjem nálunk aludjon? Pedig nagyon messze lakott másik megyében,tőlünk 150 km-re és nem kocsival, hanem vonattal és busszal jött.

Figyelt kérdés
Azt mondták mindig, az a rendje ha hazamegy. Pedig már 27-8 éves volt, én 25.Én nagyon ritkán voltam náluk, mert nincs vendégszoba sem, így aludni sem igazán tudtam volna hol.
jan. 8. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert n3m akartak hallgatni mikor ejszaka nyögés3k vannak. A korabbi időkben a fiatalok amugyis tinin már össze is hazasodtak el is koltoztek. Nekik nem normalis szülőkkel "összepréselődni"
jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert számukra idegen és nem volt kedvük nézni a pofáját, ezért ráfogták, hogy illetlenség nektek egy ágyban aludni, még férj és feleségként is. Vagy tényleg ennyire prűdek, de akkor hogy lettek unokák..
jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert régen ez volt a világ rendje. Nem volt éveken át tartó udvarlás együtt alvásokkal. Volt rövid ismerkedés, aztán házasság.


A nagyszüleid pedig valószínűleg ebben a világban szocializálódtak

jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyapám másfél évet udvarolt, de ott aludni valóban nem aludhatott. Jó, hizzáteszem, szomszéd falu volt, bicajjal járt nagymamámhoz. Egyszer akarta nagy hóvihar a marasztalni a dédimama, de akkor sem maradt. Ezt ő maga mesélte. Többet sem utána, előtte meg tudjuk, higy nem mondtàk.
jan. 8. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Én apám sem engedte és ezzel meg is keserítette az életemet, mert nem feltétlenül az volt a baja, hogy dugni fogunk, hanem csak nem szerette, ha a családján kívül bárki más is ott van, tehát a barátnőim sem aludhattak nálam. Talán 2 olyan eset volt, amikor igen, mert egy messze élő barátnőmmel buliztunk és nem volt más lehetőség. De akkor is egész nap ideges voltam és görcsben volt a gyomrom. Délután néha átjöhettek az exeim vagy a barátaim, de kb este 8-ig. Volt, hogy tovább maradtak és nagyon le voltam ba.szva, pedig nem hajnalig voltak, hanem csak 9-ig, amit anyukám megengedett, apám meg mondta, hogy ne tőle kérjek engedélyt, mert ő engedni fogja és neki meg mennyire rettentően rossz 10 évente egyszer elviselni, hogy este 9-kor nem alsógatyában széttett lábakkal tv-zhet a nappaliban.


Ez a "régen ez volt a rend" dolog igaz de hülyeség is egyben. Meg a másik, hogy néhány szülő azt hiszi, a f.asz csak holdfényben áll fel. Én amikor nem aludhattam együtt a barátommal, akkor.... dobpergés .... délután szexeltem vele :D És akár ezt is hallhatták, ha nagyon fülelni akartak. Egy együtt alvás nem engedésével nem lehet megakadályozni a szexet. Sőt azzal sem, ha nem találkozhatnak lakásban, mert akkor megoldják máshogy, közterületen pl. ami nem jobb.


Ha nekem lesz gyerekem, biztosan engedni fogom az együttalvást, mondjuk olyan 15-16 éves kortól. Ha akkor lesz párja, hiába nem engedem, akkor is le fognak feküdni. És én sem azt a világot élem, hogy udvarol a férfi aztán elveszi a nőt és akkor költözhetnek csak össze :D

jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam a dologból, hogy a nagynéném barátja, aki akkor 29 volt, ùgy aludhatott nâlunk, hogy a szülei beszóltak nagyszüleimnek, hogy mâr nem gyerekek. Erre is morogtak, és morognak is 13 év után még felemlegetik, hogy más ebbe hogyan mert beleszólni.
jan. 8. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna vendégszoba ahhoz, hogy a pasidnál aludj? Miért laktál a nagyszüleiddel? Biztos nagyon szeret a férjed, ha ilyen beteg dolgok ellenêre is kitartott melletted. Személyes véleményem, hogy ha otthon valamiért nincs alapvető magánszféra, akkor érdemes más városba menni egyetemre, akár már középiskolába is. Nekem rendes szüleim vannak, de sokkal jobb volt albérletbe vinni a csajokat, ahol nyugiban voltunk, mintha otthon kellett volna megoldani.
jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit is értesz beteg dolgok alatt?
jan. 8. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, amit leírtál az beteg.

A nagyszüleid hozzáállása.

jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!