Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez idiotasag vagy lehet rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez idiotasag vagy lehet rá esely? Van egy pasi bele vagyok zugva. Szerintem tudja. De nem foglalkozik vele. Van valakije. Szerintetek ha ajánlanék neki pénzt hogy lefekudjon velem az motivalna?

Figyelt kérdés
Tudom picit furcsa de olyan jó lenne vele lenni legalább néhány órát vagy 1 éjszakát.

jan. 19. 12:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ne süllyedj eddig, ennél azért többre kellene tartanod magad! Egyrészt normális ember elhajt és még meg is aláz. Ha meg megteszi, akkor se lesz benne nagy örömöd. Miért nem keresel olyat, akinek te is tetszel?
jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A lényeg kimaradt mást nem tudok megkívánt. Rajta kívül 1 embert kívántam meg nagyon régen.szoval ezért az elkeseredetten más nem jöhet szóba.
jan. 19. 12:44
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Vigyázz a méltóságodra.

Együtt tudok érezni veled, szintén van egy pasi, akire vágyom, de ezt leszarja, ő is foglalt. Én is szeretnék legalább egy alkalmat, ha többet nem is. Szenvedek is miatta több mint fél éve, főleg, hogy én sem tudok megkívánni senkit, mindenki semleges maradt számomra már az ő képbe kerülése előtt is 10 éven keresztül...

De ne csináld. Ezzel szörnyen megaláznád magad. Ha belegondolsz, már az is milyen megalázó, hogy epekedünk valaki után, akit ez hidegen hagy, és jól elvan a nőjével. Nem még, hogy fizessünk is neki érte, hogy "de naaa, akkor iiis, lécciii..."

jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy a világon csak egy embert tudsz megkívánni. Ismerkedj másokkal, biztos, hogy jönni fog olyan, akinek te is tetszel. Ilyen szinten nőként lealázni magad, nagyon gáz.
jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De ismerkedem randizom jól is érzem magam velük mozi étterem kirándulás de mikor szexre kerülne a sor az már nem menne mással. Ezért a pasiert viszont megorulok. Es az egyik ilyen randis pasi lengette be ezt hogy tamogatna engem úgymond hogy kedvet kapjak. Persze nem mentem bele csak arra gondoltam hátha a pasi meg belemenne, mert én is vágyom a szexre de csak vele
jan. 19. 12:51
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

#4 Amúgy van ilyen, csak ritka. Én folyamatosan ismerkedtem már előtte is, egy pohár hideg víz megivása is jobban lázba hozott a "legkiválóbb" randipartnernél is... Úgy 2 hónapja már ismerkedni sem nagyon vagyok képes, annyira kiégtem, és képtelen érdekelni már bárki. Kellemetlen, de létezik ilyen elcseszett működésmód.

#3

jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6- oké, azok nem hoztak lázba. De nem kizárt, hogy jön valaki, aki viszont igen.
jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

#7 Dehogy... Mikor?!

Nem tudom, a kérdezőnél mik a konkrét számadatok, nekem az ezt megelőző 2013 júliusában jött. Ő 2023. júliusban. Akkor a következő majd talán 2033-ban? Amikorra már 40 is bőven elmúlok?

Szóval én valóban igazán megértem, átérzem. De még így is előbb kötném fel magam, mint ilyen ajánlatot tegyek.

jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nekem 2015 volt a másik. De ig3n ez hülye ötlet valóban csak akkor én sose élhetem meg a szexualitást mindig csak saját magammal ? Annyira szeretném vele,
jan. 19. 14:23
 10/31 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme lenne? 1*i alkalom, aztán utána is epekednél...
jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!