Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt nagyon sokan, hogy mindegy hogy mivel foglalkozik a pasi?

Figyelt kérdés

Egy csomó nő ezt írja itt...

Hogy egy párkapcsolatnál ez nem fontos.


Most tényleg mindegy, hogy szemetesember, orvos vagy asztrofizikus?


De miért?


Azt értem, hogy alapvetően az a legfontosabb, hogy milyen a személyisége, a hétköznapokban hogy viselkedik, stb.


De ez azért elég erősen a személyiségéhez tartozik, nem?


És nem azt kérem most számon, ha valakit a másik anyagi helyzete nem érdekel, mert ezzel abszolút tudok azonosulni...


De én például nem járnék olyan nővel, aki naponta csak azért dolgozik, hogy legyen mit enni, legyen hol lakni és amúgy mindegy neki, hogy mit csinál...

Tehát nem akar semmit alkotni a munkája által.


Ti mit gondoltok erről, ha kicsit jobban bele gondoltok?

Ide is azt fogjátok írni, hogy Titeket sem érdekel?



2020. dec. 30. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Hazudnak. :)


"Azt értem, hogy alapvetően az a legfontosabb, hogy milyen a személyisége, a hétköznapokban hogy viselkedik, stb."



Dehogy érted. :) A külső a legfontosabb.

2020. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért mondják, mert a férfi foglalkozásától függetlenül nem akarnak ismerkedni. :-)
2020. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Valóban nem mindegy. Pl én rendőrrel, sorkatonával, vagy valami munkásait nem megfizető fasiszta kis CEO szarházival, politikussal vagy marketingessel mondjuk nem kezdenék.
2020. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ém férjem amikor megismerkedtünk futár volt meg mellette raktárban melózott és tanult mellette. Most már a szakmájában dolgozik, de egyre jobban ki van belőle ábrándulva és váltana, nem érzi jól magát az irodai közegben. Engem tényleg nem érdekel, ha valaki nem akar a munkájában alkotni. Pozitív dolog, ha valaki megtalálja az ilyen munkát, de nem döntő faktor. Nekem az is tökéletes, ha a magánéletében, hobbijaiban tud alkotni, kiteljesedni, inkább azon a téren vannak céljai, ott alkot, a munka pedig csak eszköz arra, hogy megéljen belőle.

Nekem elég jól halad a karrierem és vannak szakmai céljaim, de ezek pl. huszadrangúak ahhoz képest, amit a magánéletemben el akarok érni. Nem azért élek, hogy dolgozzak, hanem azért dolgozok, hogy éljek és ezért sem török vezetői babérokra, nem akarok nagyfokú felelősséget.

2020. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Mert tényleg mindegy nekik.

Nem számít, hogy mivel foglalkozik, csak az, hogy mennyit tud letenni az asztalra.

Ha nagypályás drogkereskedő, az se baj.

Ha nyert a lottón és csak Playstation-özik egész nap, az se baj.

Lóvé legyen.


Elmondom, a nőket mi érdekli:

- vagy legyen pénzes a pali

- vagy legalább lássák benne a potenciált, hogy pénzes pali lehet belőle.


Nem kell persze milliárdosokra gondolni, elég, ha egy kényelmes életet tud biztosítani a nőnek, meg a gyereknek.

Azzal már kiegyeznek - egy időre.

Aztán ha beesik a képbe egy milliárdos playboy, akkor persze továbbliánoznak.

2020. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy vki mit dolgozik, nem árnyaltan mutatja be senkinek a személyiségét. Nem tudni, hogy miért és hogyan került abba a munkakörbe, amiben dolgozik. Ismerek nagyon szimpatikus, értelmes, okos bolti eladót, postást, takarítót is, és olyan mérnököt is, aki emberileg taszít, annyira bunkó.

Vannak azok a munkák, amik nálam a "lapát" kategóriában vannak - bármi, ami illegális, vagy aminek a segítségével gyengéket használnak ki... tehát aki elvállal egy verőember-behajtó, egy zepteres munkát, vagy aki k...kat futtat, azzal nem állnék le. De hogy most a munkának milyen presztízse van, mennyire menő, mennyi tudás kell hozzá... őszintén, ameddig megismerem, és emberileg úgy érzem, passzol hozzám, van eléggé értelmes, intelligens, addig nem érdekel. Pedig én sem műkörmös vagyok, hanem irodában alsó szintű vezető, átlag felett keresek, 2 diplomám van. Nem ez az álommunkám, de egystzerűen nem mindenkinek az adatik meg, hogy az álommunkájában helyezkedjen el.

Engem pl. a színház érdekelt mindig is, de miután elvégeztem egy ahhoz a témához közeli szakot, rájöttem, hogy:

- protekcióval lehet a legtöbb helyre olyan pozícióba bekerülni, amihez nekem affinitásom is lett volna, én meg nem vagyok egy hálózatépítő, könyöklő típus

- a legtöbb helyen nem is fizetik meg az embert rendesen (van, ahol szinte mindig gyakornoki pozícióba, önkéntesként akarják befogni az embert... a legtöbb helyen meg közalkalmazotti bértábla), én meg el akartam költözni a szüleimtől


Amúgy meg jól fizető, nagy presztízsű pozíciókban is bőven van ember, aki csak azért dolgozik ott, hogy legyen zsé, és nem érdekli, lesz.ja magasról.

2020. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem, na, így jobb?
2020. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Úgy értik mindegy mivel foglalkozik csak legyen manika.
2020. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Kérlek sorolj pár munkakört ahol valóban "alkotnak a munkahelyen"és mosdó nem ér...Bár a legtöbb cég termékét még oda se raknám.


Alkotni nem a munkahelyen kell hanem otthon szabad időben.

2020. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

"Alkotni nem a munkahelyen kell hanem otthon szabad időben."


Na pont ilyeneket nem keresek, akik nem szeretik a munkájukat és nem érzik, hogy valamit alkotnak. Legyen az egy mérnők vagy fodrász.

2020. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!