Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megtetszett egy fiú Ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú Hogy tudjam meg a nevét?

Figyelt kérdés

Nem rég a határátkelőn nagyon megtetszett az útlevélkezelő

Mivel ritkán járok haza, így keveset vagyok az országhatáron. Nagyon félek, hogy nem láttom többé.

Nem tudom melyik napokon dolgozik és ismerősöm sincs ott hogy megkérdezem


Mit tegyek? hogy tudjam meg hogy hívják?

Nem tudom őt elfelejteni💔


Kérlek segítsetek


jan. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva az ingjére a neve.
jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Odasunnyogsz a határhoz, elfognak és amikor aláírja a letartóztatási parancsot, akkor ott lesz a neve. 15 év múlva amikor kijössz a böriből, megkeresed, név alapján.
jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rá van írva az ingre de nem néztem meg és már késő. Ezért érdekel, hogy van e még mód arra hogy megtudjam ki is volt ő
jan. 20. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Év, nap, hónap, óra, perc (nagyjából), amikor ott voltál. Milyen ablak, vagy hely, ahol leellenőrzött. Aztán ismerőst keresni, aki ennél a testületnél dolgozik, hogy utánanézzen, akkor és ott ki volt szolgálatban. A pecsétet is megnézheted az útleveledben (ha van), hátha onnan is megtudsz plusz infót.
jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!