Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akartatok már meghalni reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akartatok már meghalni reménytelen szerelem miatt?

Figyelt kérdés

jan. 20. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sok szép dolog van még ezen kívül az életben, nem áll módomban ezeket kihagyni.
jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni azért nem. De akkor eléggé megviselt, mert úgy éreztem mintha a másik felemet találtam volna meg. Aztán eltelt idő, és rájöttem, hogy vannak még hasonló típusok, és kár volt ennyi időt kidobni az ablakon, azonnal tovább kellett volna lépni. Utólag okos az ember.
jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem. Rossz kapcsolat miatt viszont igen. Amikor azt hittem, úgy éreztem nincs más kiút
jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nagyon fájt. De nyugi, túlélhető.
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nem bírom tovább
jan. 20. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de szakítás miatt igen. De ha azt vesszűk már ez is egy reménytelen szerelem 😪
jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én olyankor mindig a másikat akarom kinyírni.
jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Huh... azt hittem csak én vagyok ilyen beteg. Nyilván nem gyilkolnék, de amikor elárul a nő (más férfival turbékol, mikor még együtt vagyunk), akkor nekem is vannak ilyen gondolataim.
jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár én már nagyon sok okot találtam amiért meg akartam volna halni. xD Aztán rájöttem, hogy alapjáraton van velem gáz, ezek az ürügyek igazából nem változtatnak semmin.


Gondolkozz el. Kétlem hogy a reménytelen szerelem az egyetlen bajod ezen a világon, és ez az apróság okozza azt hogy legszívesebben meghalnál.


És ha elgondolkoztál, kérj szakembertől segítséget. Komolyan.

jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!