Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon őrült vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon őrült vagyok ha nem tudok meglenni e nélkül a lány nélkül és nagyon akarom őt? 30/F Bővebben lent...

Figyelt kérdés

Szóval egy webcam oldalon ismertem meg, és elejétől szinte magához láncolt a kisugárzásával. Nem átlagos tipik mai lány, hanem egy elegáns igazi nő, akinek stílusa van. Kitiltott a szobájából, mert elég erőteljesen nyomultam rá, és értésemre adta nem akarja, hogy nézzem. De én ezt nem bírom megállni, hogy ne nézzem, látnom kell. Szívem szerint személyesen is megismerném, de tisztában vagyok vele esélytelen...

Már próbáltam azt, hogy nem nézem, de nem bírom ki. Már más csajokat is néztem, semmi nem fog meg bennük, egyszerűen senki nem hasonlítható hozzá. Nem tagadom hogy erőteljes érzelmeim vannak irányában. Megőrülök ettől az érzéstől..

Azt nem tudom megtenni, hogy ne nézzem olyan hatással van rám. Tanácstalan vagyok...



nov. 14. 02:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ajanlj fel neki dupla annyi oradijat.
nov. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1:

Aham...Hát ez nála nem működő módszer, amikor bepöccent rám, visszaküldte a jattjaimat is.

Ezért is írtam, nem a tipik webcam lányra kell gondolni személyében.

Talán ez is az egyik ok, hogy brutál módon vonz.

nov. 14. 03:10
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Érzelmek, szerelem? XD igen, te tényleg őrült vagy, klinikai eset. És ezt még csak nem is bántásból írom.
nov. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ja, vagyis krva. Keress normális párt magadnak.
nov. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3:

Lehetne kicsit kultúráltabban?

Imádom, hogy 1-2 válaszoló itt éli ki az életében a sikertelenségi frusztrációját vétlen kérdezőkön.

Ettől a választól neked most jobb? Szebb lettél tőle, gazdagabb, okosabb?...

Nem tudom miért olyan nehéz kihívás egyeseknek kulturáltan fogalmazni.

nov. 14. 03:14
 6/13 A kérdező kommentje:

4:

Te nagyon primitív vagy.

És tisztában sem vagy a kur v@ fogalmával. Aki testi kontaktust létesít pénzért. Esetleg személyes tapasztalat? Nő rokonaid ezt csinálják vagy ez most hogy jött?

nov. 14. 03:17
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nem vagyok se sikertelen, se frusztrált. Csak neked vannak súlyos problémáid.

Volt egyáltalán vala közöd nőhöz?

nov. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7:

Pedig a válaszaidból ez jön le, hogy sikertelen vagy és itt éled ki magad. A passzív agresszív személyeskedésed is erre utal.

Szánalmas...

nov. 14. 03:21
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Hidd azt akkor, ha ettől jobban érzed magad XD
nov. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Vedd tudomásul, hogy ő nem akar semmit. Ennyire egyszerű.
nov. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!