Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen lélekölő nő egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lélekölő nő egyszerűen buta vagy csak szemét?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem akarja bántani azt, aki reménytelenül belé szeretett, ezért kutyába se veszi, úgy kezeli, mint egy leprást, miközben minden más kollégával jópofiskodik, kacérkodik, és le se tojja, hogy a férfi szép lassan teljesen belerokkan ebbe. Mert az meg folyton azon tépelődik, vajon mi rosszat tett, hogy így megváltozott a nő...

jan. 21. 15:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy a buta h ez a no kell neked annak ellenere n itt alazadod. Neked o senkid h elszamoltasd, de sztem ha nyiltan kimondana abbol is krealnal valamit
jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő semmivel se tartozik neked. Semmivel, így igazán békénhagyhatnád.
jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
A nemet el kell fogadni. A munkahelyen kivul is vannak nok .
jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hogy mit takar egyeseknél a "szerelem" szó, miközben ilyen gonosz, buta mocskos gciként gondolak a szerelmük tárgyára.

Így max a kangörcsösök beszélnek.

jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjuk mar. Mikor ugyanez a no kedves marad, beszelget veled, akkor meg hulyit, jeleket kuld szerinted, es meg otszor-hatszor legalabb ki kell kosaraznia.
jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

24


Nem, így te beszélsz! Ne adj ilyen szavakat a számba, mert nem írtam ilyeneket (a buta kivételével), modani meg pláne nem mondtam soha rá!


Egy frusztrált pöcs vagyok, elismerem, és méregemben írtam ki a kérdést. Az tény, hogy már felszállt a rózsaszín köd, és már értem, miért mondta nekem anno, hogy ő korántsem olyan jó, mint amilyennek szerinte én látom.

Amiután kiderült, hogy érzek iránta, én elfogadtam azt is, hogy már nem akar többet találkozni velem munkahelyen kívül. De megbeszéltük, hogy odabent még beszélgethetünk... egy ideig tök jól megvoltunk, aztán elkezdte ezt a szarságát, hogy hozzám se szól, rám sem néz. De legalább nyíltan mondaná meg, mi rosszat tettem, vagy mégis az istennyila van... Ha kérdezem, akkor is csak mellébeszél. És tulajdonképpen ő alázott meg mások előtt, de én akkor is csak jót kívántam neki.

A kollégák sem értik, miért ilyen velem, meg azt mondják, tett is érte bőven anno, hogy beleszeressek, most meg... Az egyik kolleganő meg azt mondta nemrég, hogy oké, hogy nem akar már bennem reményt kelteni, de ez már a lónak a túlsó oldala, és nem csoda, hogy a maradék önbizalmam is elszállt.

Egyébként meg békén hagyom már egy ideje, nyugodjatok meg. És kívánom, hogy soha nagyobb problémája ne legyen az életében, minthogy oda legyen érte egy magamfajta...

jan. 22. 01:00
 27/33 anonim ***** válasza:
88%
Bármibe lefogadom, hogy a kollégáid bármire rábólintanak, csak befogd a pofád.
jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem csak én vagyok frusztrált...
jan. 22. 04:31
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo idje megtanulnod ha valakjnek ne jelentesz semmit az kozombos es vagy ignoralja a masikat, kozombos akkor ha semleges, ignorlal akkor ha mar idegesito unszimpi is vagy. Az emberek nem szeretnek megbantani masokat, konnyebb ut h mevegonek nez mint latni az arcod nao mint nap tudvan h belemindta h csunya idegesito alak vagy. Sokszor a magyarazkodastol a valogatott kinzas is elviselhetobb
jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

Elmondom, (37 éves nőként) hogy mi a külömbség közted és a másik kikosarazott között, hogy megértsd: te valószínűleg nem a nő szintje vagy, míg ő igen.

Ha egy aluliskolázott vagy nyomi pasi kezd ki velem, pont ugyanígy ignorálom mert a feltételezés is sértő hogy magának akart. Ha egy velem egy szinten lévőt kosarazok ki, attól még kedélyesen elcsevegek vele hogy nem akarok tőle semmit.

jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!