Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz el válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz el válni valakitől akivel évekig minden nap tudtunk egymásról mindent és beszéltünk?

Figyelt kérdés
Egy nővel nagyon össze fort az életünk úgy mond. Már előtte is ismertem régóta. A körülmények úgy alakultak hogy szinte minden nap együtt voltunk. Ki alakult köztünk valami kötődés. Meg ismertük egymást ,tudtuk mire gondol a másik és be fejeztük egymás mondatait,valóban mint akik évek óta együtt élnek. El telt lassan két év és most úgy alakultak pár hónapja a dolgok hogy nem tudunk találkozni,és most sajnos el jutottam egy olyan pontra hogy nem tudom el viselni a hiányát mert azt hiszem meg szerettem,de ő azt mondta nem lehet köztünk semmi komoly,a hiánya miatt egyre többet vitáztunk már minden apróságon,féltékeny voltam és gyerekes sokszor. Most el jutottam arra a pontra hogy el engedem ezt a dolgot,el hozom a cuccaim tőle holnap.De miért ilyen rohadt nehéz amikor tudom hogy ennek nincs értelme így? Segítsetek hogy mit tegyek kérlek.

jan. 23. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Többször megvàlaszoltad hogy miért: kötődés.

Mit lehet tenni? Idő + fókuszod áthelyezèse. Pl másokat megismersz, hobbi, stb

jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!