Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megtetszett egyik barátnőm férje. 26/N

Figyelt kérdés

Nemrég összebarátkoztam egy nővel, akivel vannak közös barátaink. Bemutattak minket egymásnak, és nagyon jó barátnők lettünk. A férjével együtt nagyon kedvesek, aranyosak és viccesek. Idősebbek nálam. Nekem általában bejönnek az idősebb férfiak. Régen is bejöttek, és most is. Mindig, mikor együtt voltam a barátaimmal, már akkor észrevettem, hogy sokszor rám nézett, mikor még nem ismertük egymást. Távolról nézegettem én is, de akkor még nem tudtam, hogy van felesége, mert sokszor nem volt vele. És hát...el kezdett megtetszeni. Aztán bemutatták a feleségét, majd őt is, és megijedtem. Olyan férfi tetszett meg, akinek a felesége barátnőm lett. Ki akarom verni a fejemből, de olyan nehéz, hiszen mikor hülyéskedik, mikor a szemembe néz, mikor oldalról látom, hogy bámul...annyira boldog vagyok. Nem olyan férfi, aki az esetem, és külsőre se az, akiért odavagyok, mégis megfogott. Tudom, tudom jól, hogy legyek távolságtartó, ne gondoljak rá, de nehéz :/

Járt már így más is?



jan. 25. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Szépen elmaradsz ebből a barátságból, és békén hagyod őket.


Te annak az asszonynak nem vagy barátnője, mivel le akarod kapcsolni a férjét.

jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nem akarom lekapcsopni, eszem ágába sincs. Nem az a fajta vagyok.
jan. 25. 23:46
 3/24 A kérdező kommentje:
*lekapcsolni
jan. 25. 23:46
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd beken!

Neked milyen erzes, ha valaki nyomul ra es el akar venni toled?

jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj masokkal es ne talalkozz baratnos ferjevel
jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Feküdj le vele párszor aztán ha megtecik akkor hm...
jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy fellángolás,majd elmúlik.
jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Azt írod hogy nem akarod lekapcsolni a férjét, akkor miért írsz ki kérdést róla?
jan. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Hívd ki a nőt egy kick-box meccsre: ha nyersz, tied a pasi.
jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!