Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, de nem mutatja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaloncukor67 kérdése:

Szeret, de nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve hogy kapcsolatban vagyunk és igazából én ezerszer jobban kimutatom hogy mennyire szeretem. Igazából ő az elején is ilyen volt, nem is a szavak embere, tehát sokkal kevésbé mutatja ki mint én. Ami őszintén már egy kicsit zavar, de máskor meg érzem hogy tényleg nagyon szeret szokott is féltékeny lenni meg minden. A jelek megvannak csak nem mutatja ki… ennyi . Nem tudom hogy ez emberfüggő vagy mi ez hogy valaki ilyen. Szeretlek szót is többször mondom mint ő. Volt valaki ilyen kapcsolatban?

jan. 31. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy egy csomószor vesz nekem virágot meg megszokott lepni engem.
jan. 31. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret ha alig mondja és mégcsak ki sem mutatja. Az, hogy féltékeny egyáltalán nem arra utal, hogy szeret. Hamarább inkább nem akar elveszíteni, mint biztos pont.


(Olyan esetben, hogy legalább remekelne tetteket értve akkor még talán, de csak talán megtudnék békélni. De mivelhogy a cselekedetei nullával egyenlőek így helyedben kiraknám.

Mert mondani elmondhatja 20 ezerszer is, hogy szeret, de ha amit csinálna ellentmondásos lenne akkor logikus, hogy nem szeret.

Van, aki nehezen mondja ki, hogy szeret viszont igazából ha már jó ideje együtt vagytok ő neki el kéne magát engednie, megbízni benned és ha ő alig mondja, vagy legalább nem viszonozza, hogy én is szeretlek akkor ismét a végeredmény az, hogy nem szeret...)

jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lassan egy év környékén neki kellene benned bízni és ha most tegyük fel szeret téged a bizalmatlanság tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

Úgyhogy beszélgess el vele komolyan, hogy mi tartja vissza, nem-e valsmil rossz emlék, vagy te adsz rá okot akaratlanul és ha te akkor javíts rajta, ha pedig tőled függetlenül érez úgy akkor pszichológus segíthet neki.

De szerintem a virág, féltékenység nagyon kevés. Ha beteg vagy és ápol, vagy támogat amikor lenn vagy az már inkább azt jelzi, hogy szeret. De még akkor se tuti hiszen fontos is lehetsz számára, de szerelem nincs benne.

jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, mi lenne a bizonyítéka annak, hogy szeret, miért nem mondod el neki, hogy mit szeretnél?
jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálam ez már nem fér bele senki részéről. Ha nem érzem a szeretetet, nem mutatja ki felém, akkor senki ne magyarázza, hogy de ő nagyon szeret, csak nem tudja kimutatni. Baromság. Nem szeret. Ha szeretne, akkor tenne erőfeszítést, hogy én érezzem a szeretetet.
jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, velem ugyanez volt. 21 voltam mikor szakitottam vele. “Nem vagyok a szavak embere” ugyanezt mondta. Nem hiszek ezekben. Vannak dolgok amik belulrol jonnek. En is mindig kimutattam, probalkoztam. Egy ido utan feladtam es maganyos lettem a kapcsolatban. Folyton kerni a szeretetet, na nemar? Szeretetnyelvek ide vagy pda, aki nagyon szeret folyton azon vagy hogy boldogga tegyen.

Nalunk beigazolodott hogy nem szeret: verbalisan megcsalt, es mikor kiraktam meg o volt felhaborodva.

Nem ajanlom hogy ebbe maradj. A folytonos szeretet utani sovargas felemeszti a lelket

febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem őt
febr. 1. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Okes, en is nagyon szerettem az ex baratom, es allandoan sovarogtam hogy hatha majd o is kifejezi ugy amire vagyok. Igergette hogy valtozik, nem valtozott. Te ismered a kapcsolatotokat, es te tudod neked ez mennyire fer bele
febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!