Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért nem mutatja ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem mutatja ki az érzéseit? Szerintetek? Lehet hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

A barátom nem igazán mutatja ki az érzelmeit szavakban. 24 évesek vagyunk, kicsit több mint 3 hónapja vagyunk együtt.


A tettei alapján úgy érzem fontos vagyok de nagyon elbizonytalanodom. Állítása szerint nem egy érzelgős típus.


Megölel, bújik, váratlanul puszikat ad. Csokival meglep, sokat autózik miattam. Testvéreimnek is vesz csokit. Ha együtt tudunk aludni akkor ölelkezve alszunk el, és mindig odabújik. Sokat ugrat, viccelődik és heccelni is szokott amit néha nem szeretek.


Nála voltam a hétvégén megölelt és azt mondta nagyon jó hogy ott vagyok vele, és hiányolt egy egészen kicsit ezt így viccesen mondta.


Én teljesen beleszerettem, ugyan nem vallottam még be. De sokat bújok, ölelgetem és szavaimmal is kifejezem. Viszont ha próbálom szavakba önteni az érzéseimet hogy milyen jó vele, akkor sokszor próbálja elviccelni, vagy hát nem olyan komolyan kezelni, vagy éppen semlegesen.

Miért csinálja ezt? :( Nem szeret?


Aztán egyik alkalommal mikor együtt feküdtünk, nagyon vert a szívem miatta és akaratlanul is gyorsabban vettem a levegőt. Mire viccesen megjegyezte hogy ne siess, hova futsz. Mire én mondtam hogy nem futok, csak nagyon ver a szívem. Erre ő megijedt és tök komolyan kérdezte hogy rosszul vagy? Mondtam dehogyis nagyon jól vagyok, nem azért ver ennyire... Mire ő csak annyit mondott hogy jaa akkor jó.


Én már párszor majdnem kimondtam neki hogy szeretem, de az utolsó pillanatban meghátráltam, mert annyira félek hogy talán ezt is olyan semlegesen fogadja.


Egy másik alkalommal pedig szóba jött hogy jól bánok-e vele. S erre nem adott konkrét választ, próbálta kicsit elviccelni, meg se igent se nemet mondani. Nekem ez rosszul esett nagyon, mire mondtam hogy akkor ezek szerint nem. Mire ő mondta hogy nem mondott ilyet. Mondtam hogy de azt sem hogy igen. Erre mondta hogy de jól bánok vele, és jó neki.


Jól esne egy kis visszacsatolás szavakkal is, de nem igazán van ez meg. Nekem erre szükségem van.


Szerintetek miért? Nem szeretne? Vagy csak ennyire tényleg nem a szavak embere?


Arra gondoltam, ha kimondom hogy mit érzek kerek perec akkor a válasza mindent elárul majd. Nem? Jó ötlet? Ha nem szeret azt is elfogadom, csak akkor mondja meg.


Aki volt hasonló helyzetben, hasonló érzésekkel? Hogy oldotta meg? Tart azóta a kapcsolat? Ha nem mi volt a gond?


Fiúk? Lányok?

Segítsetek kérlek!


2017. okt. 9. 22:13
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy ne szeretne téged ő.
2017. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert kicsi az érzelmi intelligenciája.


Te pedig ne akard magad mellől elüldözni a gyerekes viselkedésed miatt!

2017. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom elüldözni, pontosan emiatt kérnék tanácsokat.. hogyan kezeljem ezt. :/
2017. okt. 9. 22:23
 4/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg, hogy mindig ott leszel vele. Mondj neki sok kedves dolgot. Hátha picit jobban megnyílik ettől. :)
2017. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet Hogy 'fél'?


Én felnézek rá és mondtam hogy támogatom minden döntésében (külföldi munka) és erre mondta hogy csak ezt akarta hallani. És ez jól esik neki.

Egyszer azt is mondta hogy azt szeretné ha büszke lennék rá. Mire én mondtam hogy én már most is az vagyok.


Szóval én igyekszem nagyon kifejezni mennyire fontos nekem.

2017. okt. 9. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Három hónapja együtt vagytok, és még nem mondtátok ki, hogy szeretitek egymást? Akkor milyen értelemben vagytok együtt? Ez fura.

De a leírásod alapján nekem nem tűnik úgy, hogy ne szeretne. Inkább csak több idő kell neki, lassabban nyílik meg. Talán szomorú tapasztalatok értek, agy nagyot csalódott valakiben. Vagy egyszerűen csak ilyen típus, visszahúzódó. Te is olyan szeretettel írsz róla. Szerintem esélyes a dolog, legyél vele türelmes.

2017. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy sok csalódás érte. És mindketten nehezebben nyílunk meg. Én kicsit könnyebben mint ő.


Nem mondtam ki mert nekem idő kell de már mondtam volna csak várni akarok. Lassabb vagyok de lehet ő még lassabb..?!

2017. okt. 9. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Vedd számításba, hogy két különböző ember vagytok. Te úg fejezed ki a szereteted, hogy csicseregsz neki és ezt szeretnéd tőle, ő pedig úgy, hogy bújik hozzád és ezt várja tőled. Tanuljátok meg úgy szeretni egymást, ahogy az a másiknak jó. Tehát beszéljétek meg, hogy kinek mi esnejól és azt csináljátok ezek után.

31/f

2017. okt. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még tapasztalatok
2017. okt. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!