Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor fáj valamim,vagy beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor fáj valamim,vagy beteg vagyok, annyira tudom még a barátomat is utálni,hogy legszívesebben szakítanék.Ez azt jelenti,hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés
Sajnos a legkisebb helyzetekért is nagyon meg tudom őt utálni,és ilyenkor azt fontolgatom magamban,hogy miért is vagyok vele együtt,jobb volna hazaköltöznöm. Viszont,amikor nem vagyok beteg,és úgy érzem,hogy jó napom van, akkor meg semmi bajom vele az ég világon.Ez azért van,mert nem szeretem szívemből, vagy tényleg helyzetfüggő, mennyire tudok vele kijönni?
febr. 2. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen azért
febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted
febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fáj valamid vagy beteg vagy, kiszolgáltatottabb pozícióba kerülsz és azt nem szereted.
febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elme roggyant vagy akinek nem pasi kell hanem orvos és gyógyszerek.
febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak unatkozol. Költözz haza, senkinek se fogsz hiányozni.
febr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Nagyon rossz, de a kettő összefügg
febr. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!