Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan beteg voltam, hogy pár...

Olyan beteg voltam, hogy pár napig csak feküdtem. Ha felállok, akkor szédülök és az összeesés szélén vagyok. A közérzetem is rossz. Legszívesebben visszafeküdnék, mert annyira rosszul érzem magam. Mit tegyek? Hogyan kezdjek újra aktív életet élni?

Figyelt kérdés
jan. 19. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig beteg vagy. Pihenj, sok folyadék
jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Iszom, amennyit lehet. Csak nagyon keveset mozgok. Szinte semmit. Jelenleg most ülök és koncentrálok azon, hogy ne essek össze. Különben megint csak feküdni fogok, amit mostanában túl sokszor csinálok.
jan. 19. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tested azt mondja, feküdj és pihenj, akkor miért akarod az ellenkezőjét? Hát akkor pihenj még, és várj türelmesen amíg meggyógyulsz.
jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj és feküdj még pár napig.

Teljesen ráérsz még aktívkodni.

jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bírom a fekvést. Fáj a hátam.
jan. 19. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ülj.
jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszol, eszel már rendesen? Kell az tápanyagbevitel, hogy újra erőre kapj. Pihenj, amíg gyenge vagy.
jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 napig nem ettem semmit pár kanál levesen kívül. Nem volt étvágyam. Az iváshoz is úgy kellett engem noszogatni. Sokszor hányingerem volt ettől.

Most viszont kezdek étvágyat érezni. Ma próbálok rendesen ebédelni. Az ivás pedig alakul.

jan. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!