Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől van ez? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Hogy tudnám elengedni?

Figyelt kérdés
Még tini voltam, 16 éves amikor nagyon megtetszett egy fiú. Ő volt az első szerelem ami ráadásul viszonzatlan volt. Akkoriban megismertem egy nőt aki jóslással és szerelmi kötéssel foglalkozott. Felajánlotta hogy csinál egy kötést köztem és a szerelmem közt. De akkoriban nem éreztem hogy lett volna hatása, mert a fiú továbbra sem viszonozta az érzéseim. Kb 2 évvel ezelőtt elváltak az útjaink, nem találkozom vele már az utcán és sehol máshol. Nem is beszélek vele. Viszont mindennap rá gondolok, hiányzik, olyan lelki fájdalmaim vannak hogy a testemre is már hatással van (pl szívfájdalom). Elmentem orvoshoz, kivizsgálta, de minden eredményem jó. +olyan sóvárgást érzek a pasi iránt hogy az leírhatatlan. Nem tudom elfelejteni pedig már nem is szeretem, sőt úgy gondolok rá hogy bárcsak ne is ismertem volna meg soha. Mégis vonzódom hozzá és úgy érzem nem tudok nélküle élni. Kezdem úgy érezni magam mint aki nem normális. Ez lehet a kötéstől? 21L
febr. 3. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem lehet a "kötéstől" mert ilyen nem létezik. Csak átvertek téged, gondolom jó sok pénzért ráadásul.

Viszont pszichológushoz elmehetnél, valami nincs rendben veled lelkileg, hogy ennyire rá vagy kattanva sok éve, ráadásul úgy hogy sose érdekelted őt... (van TB alapon is, nem vesztesz vele semmit)

febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Lehet a kötéstől, mert a fekete mágia visszaüt.
febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha hiszel a szerelmi kötésben akkor fogd rá nyugodtan, mert ja el lett cseszve olyan módon, hogy te annyira hittél benne, hogy oda lesz érted, hogy te kötődsz hozzá betegesen!!!


Azonnal fordulj pszichológushoz.


U.I. A szerelmi kötés egy halandzsa, de ha még igaz is lenne a kiszemelt nem szeretne beléd sohasem csak kötődne hozzád maga se tudná miért. Tehát nem ér semmit.

febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!