Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az eddigi kapcsolataidra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eddigi kapcsolataidra gondolsz, volt benne valamilyen fejlődési skála vagy teljesen véletlenszerűen alakultak?

Figyelt kérdés

Logikusan azt gondolná az ember, hogy a kapcsolatok egyre jobbak és jobbak lesznek, hiszen idővel egyre jobban rájövünk, hogy mit is akarunk a másik féltől.

Vannak vélemények, akik szerint viszont az idő előrehaladtával inkább egyre rosszabb és rosszabb kapcsolatok váltják egymást, mert például az ember ahogy idősödik, egyre kevésbé kompromisszumkész.

Vagy lehet, hogy abszolút véletlenszerű és nincs semmiféle pozitív vagy negatív irányú skála, teljesen összevissza jönnek egymás után jobb és rosszabb kapcsolatok?



febr. 6. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amikben egyénileg és párként is fejlődhetünk, de szerintem a kapcsolatokban van egy nagy szerencse faktor is. Nem biztos, hogy amit megtanultál valaki mellett / valakivel, azt te/ti más mellett is ugyan úgy tudjátok majd kamatoztatni.
febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem elore az ember...
febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Van fejlődési skála, egyre jobban kezdem szeretni magamat is és a hibákat amiket elkövettem, nem követem el kétszer. Ennek ellenére, valami gáz mindig van 😂
febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
3. Tehat csak a masik a hibas..magadrol nem tanultal. Tipik no.
febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
#4 te komolyan nem tudsz értelmezni 2 mondatot?
febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Van fejlődés
febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejlodes csak akkor van, ha tanul a kapcsolataibol az ember. A hibakbol lehet a legtobbet tanulni. Aki nem tanul, az pedig ujra es ujra megismetli a hibakat, mig szep lassan a motivaciojat is elveszti. Ha nulla motivaciod van, akkor valamit rosszul csinalsz.
febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen jobbak lettek. Viszont sok megjegyzést kaptam arra hogy túl válogatós vagyok. Nem véletlen.
febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az a baj nem tanulnak a sajat hibaikbol csak azt kepzelik ok lwttek megbantva sajat maguk viszont teljesen hibatlanok voltak a kapcsolatban. Az igazi fejlodest az hozza el amikor nem masra mutogatsz vagy szitkolodsz, ha nem onmagadon valtoztatsz.
febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes. Elso kapcsolatom eleg megalazassal ert veget, viszont a tobbi aki jott,nem lett jobb.

Meg mindig azt gondolom hogy a legelso exem egy nagyon fasza ember volt, es ha nagyon szerelmesek lettunk volna (sajnos egyikunk se volt, csak lapos kapcsolat volt eleve) ez egy nagyon tartalmas es jo kapcsolat lett volna. Az is volt bizonyos szempontbol. Akarhogy is valtunk el es nem szeretem mar (ket ev eltelt) meg mindig fantasztikus embernek gondolom a maga mondjan, intelligens, annyira nyugodt voltam mellette. Olyat nem talalok mar mint o

A kovetkezovel nem jottem ossze de nagy fellangolas lett, o vegul nem szeretett belem. O is jo srac volt, de amugy a sajat buborekaban el, kicsit gyerekes es ha tavolrol megnezem nem voltunk egy intellektualis szinten (az en javamra) amit o maga is elismert. Kifujt hamar a rajongas, egy ponton mar nem tudtunk kapcsolodni, beszelgettunk a semmirol, meg meg volt csomo limitacio a sztoriban.

A harmadik, na az. Durva, hogy velem tortent, pedig csak par honapos ismerkedes volt. Orakat tudnek rola irni, de egy mocskos toxikus, egesz onszeretetem tonkrebszo ember volt, aki csak azzal volt elfoglalva, hogy menjek edzeni, kover vagyok es mindennap szembesitett azzal hogy nem vagyok jo neki. Persze elhagyni nem hagyott el. Emellett meg rosszindulatu es homofob is volt, total ellenment az ertekrendemmel. Azt a kapcsolodast nagyon beneztem, mert remeltem egyutt tudunk fejlodni mert sok dologban kiemelkedo volt, de egyre jobban megismertem es lattam mennyire romlott ember. Az egesz eletminosegem romlott mellette, miota kiraktam visszaallt a balance! Sosem ertettem hogy lehet toxikus kapcsolatban bennemaradni, na most megtanultam hogy ezt SOHA es ZERO tolerancia.


Azt hittem rosszabb nem lehet, de van, es van toxikusabb rosszabb. Hatha a kovetkezo:D

febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!