Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha reálisan, "józanul" vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha reálisan, "józanul" vannak nálam kizáró okok, azokat szerelmesen hogyan tudnám betartani?

Figyelt kérdés

Pl nagyon sokminden miatt ha megtudom, ésszel helyből kidobnék vkit ill össze se jönnék vele olyan feltételekkel, amik nekem kizáró okok kapcsolatra, vagy elítélem, vagy nekem az nem kell rámnézve romboló vagy toxic stb.


De amikor összejövök valakivel kialakul az ismerettség bizalom szerelem, boldog vagyok, néha határtalanul, és amikor jön a "hidegzuhany", kiderül ez az, olyankor mi a fenének kezdek szenvedni, reménykedni, kiskapukat, kompromisszumokat keresni, megalkudni, csendben tűrni, ha szakítok se tart sokáig, mert még visszamenni is képes vagyok.

Szerelmesen miért nem vagyok racionális döntésképes, rövidrezáró, hátatfordító, hanem egy 2 bites marha és aki sír egy olyan miatt akit úgy kéne kivágnia mint macskát ..ni?


Nem is a pasiktól tartok lassan hanem saját magamtól. Saját magamat nem védem meg. Nem lépek ki alázó helyzetekből, reménykedem küzdök az utolsókig is, szalmaszálakba kapaszkodok.


(Nem vok kapcsfüggő elvagyok évekig is egyedül. A szerelemről van szó. Az egy köd az agyon?)


Hogyan kell szerelmesen sìrás nélkul csak egobol szakítani tudni? És taposni a pondrókat sírás helyett?


febr. 7. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egyszerűen csak higgadtan átgondolni, hogy saját magadat tisztelni és szeretni kell. Én is mindig beleesek ugyan ezekbe a hibákba. Későn léptem mindig ki, sokat szenvedtem
febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Meg azt is észrevettem, ha épp ugy szakítok hogy nekem fáj, mégha röviden is mondom hogy nah köszöntem az eddigieket én befejeztem, (es otthon sírok), olyankor a másik oly lazán veszi, fel se hívnak nem keresnek meg semmi.

(Visszamegyek)

Es aztán mikor mondjuk másik pasim van már, vagy meg vagyok erősödve, és teljesen józanul (szerelem zero) es úgy vágom ki a picsbe, akkor a másik összeroppan sír könyörög(évekig is) es nem én.


Tehát ha en szakítok szerelmesen akkor nekik nem fáj, de ha én teljes kiábrándultan szakítok akkor fáj csak nekik.

Ez is fura.

febr. 7. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ha szerelmesen szakítasz nem veszik komolyan, azt gondolják úgyis visszamész, hisz befolyásolható vagy szerelmesen.


Amikor pedig tisztán látsz, akkor kapálóznak, hogy basszus tényleg vége.

febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az egy köd az agyon?"

Persze. Hisz nem hiába mondják a kezdeti fázist a rózsaszín ködnek.

febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol ugy vagyok vele ha van onismeretem tisztaban vagyok a rengeteg hibammal akkor a masiknak is el kell fogadnom a hibait kulonben kepmutato lennek.

Amugy ertem amit irtal . Tisztaban vagy a masik felnek a hibaival , hianyossagaival de megszereted ot ennek ellenere es utana nehez otthagyni mikozben bele taposott a lelkedbe. Ilyenkor erosnek kell lenni es lekuzdeni a vagyat ami elvonasi tunetekkent jelentkezik.. feszult leszel , depresszios , de ha kozben probalsz pozitiv dolgokat csinalni amik feldobnak ,akkor egyensulyba hozhatod a lelki vilagod.

febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy gondolom, hogy adhatsz esélyt a másiknak ha megbánt egyszer kétszer, de ha többször előfordul bármennyire is szereted saját magad jobban szeresd. Ha egyszer szenvedsz, nem változik a helyzet, vagy még rosszabb akkor tartsd szem előtt, hogy saját magadat jobban kell szeretned és lépj ki a kapcsolatból. Másképp nem lehet véleményem szerint.
febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De kilépek. Aztán el kezdek vergődni ha szerelmes vagyok.(nem tudnak róla ebben a szakaszban teljes a no kontakt szakítás)

Ezután jön a kibékülés részemről, és a további szenvedések is.

Mindeközben a másik meg teljesen boldog kiegyensúlyozott.

Ha viszont nem vagyok szerelmes, meglátnak másik pasival vagy társkeren vagy elvagyok egyedül akkor fordul a kocka csak.


Félek már szerelmes lenni.

febr. 8. 07:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mindig csak én szenvedek a másiktól.
febr. 8. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:
De akkor ne békülj ki. Viseld el a szerelmi bánatot egyedül. Annak nincs értelme, hogy szakítás történik aztán békülés. Ha valaki kapcsolatban képtelen változni, vagy nem akar akkor nem fog úgyse, hogy újrakezded vele. Írtam saját magad szeresd jobban.
febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem is várom el hogy változzon. Ha vkj nem felel meg, akkor nem felel meg, elhagyom.


De annak sincs sok értelme hogy aztán utána bőgök otthon. Ez kb segits magadon isten is megsegit.

Ha fáj vmim bekapok egy gyogyszert.

Ha vergődök, felhivom.

Semmi ertelme bőgni egy szobában

febr. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!