Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felhívni magamra a figyelmet? 32 éves férfi figyelmet mivel tudnám felkelteni? 24N

Figyelt kérdés
febr. 8. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Sikerült felhívni magadra a figyelmét?
febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha összenéztek, mosolyogj rá. Szólítsd meg, próbálj beszélgetést kezdeményezni. Ha rendszeresen találkoztok (pl. munkahelyen, konditeremben, templomban), akkor ne hamarkodd el a dolgot, inkább fokozatosan közelíts. Figyeld a reakcióit. Ha már foglalt, az viszonylag hamar ki fog derülni. Ha tetszel neki, azt a viselkedéséből észre fogod venni. Amikor úgy érzed, rákérdezhetsz, hogy nincs-e kedve munka/edzés/mise után beülni valahova, esetleg sétálni. (Ha katolikus pap, akkor gyónd meg neki a róla szőtt erotikus fantáziáidat.)
febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Kieg: a szituáció is döntő lehet. Például ha óvónéni vagy, a férfi pedig egy jóképű, de házas apuka, akkor inkább felejtsd el. :)
febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sokat beszélgettünk és megtudtam hogy családja van. Szóval inkább maradunk csak jó ismerősök.

febr. 28. 12:17
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
milyen vén embernek érezheti az magát akinek ilyen fiatal titán korában már családja van ...haha 31f szingli !
márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

hány éves vagy?

Tudni kéne hogy kell felkelteni a pasik figyelmét....

márc. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!