Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy feletsem el? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feletsem el? Miért kötődöm ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Első pillanattól kezdve felkeltette az érdeklődésem egy nő a munkahelyemen mikor anno elkezdtem ott dolgozni. Nagyon megszerettük egymást. Nekem a részemmé vált gyakorlatilag. Mindennél jobban szerettem és vágytam rá. Aztán igazából mikor lehetőség adódott és egyedülálló lett ő másnak adta ezt a lehetőséget és én hogy el tudjam felejteni eltávolodtam tőle. Egyik napról a másikra távolságtartó és rideg lettem vele. Sajnos nem sikerült ezzel megoldanom az egészet. Nem tudom elfelejteni és szenvedek ettől. Próbáltam más nőkkel de nem megy. Senki sem érdekel. Lehet bármilyen szép valaki akkor sem kell és nem érdekel csak ő. Nem tudok tőle elszakadni. Minden alkalmat kihasznál hogy a közelemben lehessen és próbálja úgy alakítani a dolgokat hogy felfigyeljek rá. Mély dekoltázs mosolyok folytonos nézés stb... Ha más nőkkel beszélgetek akkor féltékeny és elkeseredetté válik. Én nagyon félek. Szeretem őt fogalmam sincs hogy mit tegyek. Nem tudom hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani mert nagyon szenvedek. Nem tudom azért csinálja ezt az egészet mert velem akarja növelni az önbizalmát vagy azért mert szeretne tényleg valamit...
febr. 17. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindig az kell aki nincs. Aki meg ott van az meg nem. Unalmas már.

Ha ő is kéznél lenne akkor ő se kéne. A pasik mindenki mást becsulnek csak a saját párjukat nem.

febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

1


"A pasik mindenki mást becsulnek csak a saját párjukat nem"


Idáig tudtam veled egyetérteni, mivel nem tetted hozzá azt, hogy a nők IS ilyenek.

febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem véletlen hagyják ott az ilyen gyökereket. Ők csak azert lépnek le.
febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

3


Aha, folytasd, hallgatlak, illetve olvaslak. :)

febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1#.Tévedésben vagy mert ő nem a párom
febr. 17. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele az érzéseidről. Lesz, ami lesz, legfeljebb könnyebb lesz lezárni.
febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
5 igen mert mindig csak az kell aki nincs. Erről irtam ertetlen.
febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező én egyetértek azzal, hogy mivel ő neked elérhetetlen kategória így mindenféle bugyuta dolgokkal ruházod fel őt amelyek nem is reálisak. Mániákus módon kötődsz hozzá és nagyon jól tennéd ha nem tartanád vele a kontaktust semmilyen formában, mert szenvedhetsz akár életed végéig is miatta. Lehet nem ártana szakember segítségét kérni sem.
febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem és megértem, hogy nagyon tetszik, hogy vonzódsz hozzá, ám a többi már a te fantáziád szüleménye. Szinte már rögeszmés módon. Szóval javaslom, ne fejben szeresd, érdemesebb szerintem odalépni hozzá, meghívni egy kávéra, beszélgetni vele, bókolgatni, majd szép lassan feltárni neki a szándékaidat.
febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
"Szakember" mit/hogyan tudna ezen segíteni, #8? Talán az idő... Kérdező, mióta van ez így? Üdv a klubban egyébként, én egyenesen odáig jutottam mostanra, hogy már nem is vagyok képes másokkal megpróbálni 😔 Nálam még friss a dolog, tavaly június végén találkoztunk először. Gondolom, pár évem rámegy... Sokszor úgy érzem, csak egy csoda segíthetne: ha hirtelen a semmiből, mindenféle keresgélés, próbálkozás nélkül berobbanna az életembe valaki, aki még erősebben tud hatni rám és ez kölcsönös, be is teljesülhet. De ilyen biztos nem fog történni, úgyhogy maradnak az évek...
febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!