Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon tetszik az egyik...

Nagyon tetszik az egyik kollégám, de nem látom jelét, hogy én is neki. Hogyan feletsem el? L

Figyelt kérdés
Nem minden nap látjuk egymást. Amikor szabadnapos, nagyon hiányzik. Mindig mosolyt csal az arcomra mikor szomorú, lehangolt vagyok, vagy épp rossz kedvem van. Mikor váltunk pár szót, fülig ér a szám. Egyszerűen nem tudom letörölni a vigyort az arcomról. Van mikor lehajtom a fejem, vagy elfordulok, hogy ne lássa ha elpirulok. Néha zavarba jövök, és el is felejtem mit is akartam épp csinálni vagy mondani. :/ Egyébként nagy a korkülönbség, hisz apám lehetne :/

2019. nov. 8. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon féltékeny vagyok, mikor más kolléganőkkel beszélget, meg nevet. Miért vagyok féltékeny, ha nem is vagyunk együtt? Nem is kéne vele foglalkoznom :/
2019. nov. 8. 21:01
 2/8 October15 ***** válasza:
Miért nem próbálkozol be nála?
2019. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Á, biztos hogy nem.
2019. nov. 8. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. Amúgy is felejtsd el, ha nagy a korkülönbség max egy kis kalandra férnél bele, de ha komoly ember nem fog felvállalni téged.
2019. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahj de odáig vagyok érte
2019. nov. 9. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van

Majd az idő megoldja más tippem nincs vagy ismerkedj másokkal.

2019. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Gyere össze velem nekem nincsenek csinos kolléga nőim.

27 F.

2019. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Bár köztünk nem volt nagy korkülönbség. Kínos volt mert mindenki látta , hogy tetszik nekem. ..de igazából rajta is lehetett látni. O kapcsolatban volt, ami nem működött...aztán elmentünk közösen többen valamit ünnepelni és ott osszeakadtunk. Ez havonta megismétlődött, majd nagyon rossz vége lett. Majdnem felmondtam. Aztán végülis visszaállt normális szintre, tudtunk beszélgetni de már nem volt az igazi. Egyébként is veszélyes kollégával összejonni mert ha nem jól alakul akkor lehet gyomorgorccsel dolgozni menni. Azt tudom , hogy gáz vagyok , hogy barátnője ellenére osszeakadtam vele (csók volt csak) , de akkoriban nagyon padlón és egyedül voltam. Azóta megfogadtam , hogy többet ilyet soha.. de visszakaptam már a karmatol.
2021. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!