Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne érintsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne érintsen meg a dolog, hogy ne kavarjon fel mindent az hogy találkozunk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel konkrétan egy éves korunkban ismerkedtünk meg, és olyan minta mindig is szerelmes lettem volna belé, mármint már oviban ő volt a “nagy szerelmem”, de idősebben, mikor már éretten gondoltam erre, akkor is teljesen odavoltam érte. De csak barátok voltunk mindig is. Mármint nekem mondta el az első csókját először és éjszakákat beszélgettünk át és hasonlók. Aztán volt egy éve a 18. születésnapom, amikor is szerveztek nekem a barátaim egy bulit és ő is ott volt, én pedig határozottan túl sokat ittam, ami nagyon be is ütött, mert nem szoktam inni… Szóval röviden az este egy pontján valami okból kifolyólag kifakadtam, és elmondtam neki, hogy annyira szeretem, hogy mikor elvesztettem a szüzességem csak arra tudtam gondolni, hogy miért nem ő van ott velem. És borzasztó volt, tényleg nagyon rossz. Ő pedig csak annyit tudott mondani, hogy sajnálja a srácot. Majd egy fél perc után kapcsolt, és teljesen meglepődve megkérdezte, hogy miatta szakítottam-e azzal a sráccal és én mondtam hogy igen. Azóta leérettségiztünk, aztán egyetemre mentünk távol egymástól, és alig beszéltünk, de ez azon nem változtat hogy a szüleink barátok, és jövő hétvégén találkozunk velük, és nyilván nem meglepő hogy ott lesz. És én pedig rettegek, mert a szülinapi dolgot soha nem beszéltük meg, nekem meg még mindig vannak érzéseim, ami elég gáz, és éppen lelkileg sem vagyok túl jól, ő meg tudom hogy most szakított, és fogalmam sincs mi történhet. De hiányzik, mint barát, vagy mint bármi. Egész eddigi életünkben mindig nagyon jóban voltunk. Szerintetek mit csináljak? Egy kész csődtömeg vagyok… és az egész vallomás dolgot már abban a momentumban megbántam, hogy kimondtam. Férfiak, ti a helyében most utálnátok engem, szánalmasnak tartanátok, vagy szerintetek mit gondolhat? 19N

febr. 19. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi esetre se talál szánalmasnak. (Ha igen, akkor neked kell átgondolni, hogy mit láttál bele.)

Az ellen semmit se tudsz tenni, hogy ne kavarjon fel. Maximum ha nagyon kínosnak érzed a szitut, akkor megmondod, hogy nem vagy jól és elmész.

febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem utál téged, te. Biztosan ő is szeretné,hogy ez az ősbarátság helyreálljon. De ha benne nincsen vonzalom irántad akkor azzal nem tudsz mit csinálni.


Amúgy persze, menjetek el sétálni egyet majd kettesben, beszélgessetek.


Illetve tartst magad ezekhez a nagyon fontos dolgokhoz, legyél bennük erős!! Ne panaszkodj! Ne mondj semmi negatívat! Ne depizz! Sírni lehet, elmondhatod, hogy hiányzik neked meg ilyenek. Konkrét választ pedig nem kell adnod semmire. De lényegében csak beszélgessetek.


Tehát az ne legyen téma, hogy mennyire rossz neked manapság. Gondold ki előre, hogy ezt hogyan fogalmazod meg úgy, hogy igazat mondasz, de nem negatív.


A lényege ennek az, hogy ha hisztizel, az 100% taszítóan fog hatni, és biztosan nem fogtok közeledni semmilyen szinten sem.

febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit se gondol, tök hidegen hagyod őt, éli az életét míg te rajta csimpaszkodsz. Pszichológushoz fordulj, betegesen kötődsz hozzá.
febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Nyugi, kérdező. A fickó is éppen annyira (ha nem jobban) izgul, és gáznak érzi magát, mint te.
febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!