Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal féléve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal féléve együtt vagyunk, találkozunk szinte mindennap és eddig mindig én fizettem szinte mindent. Ez ugye, hogy nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Egy kávét, mindent mindig én fizetek mert ő is tudja , hogy nekem több pénzem van. Sőt még óvszert is vettem neki.

Elegem lett ebből , de mondta ,hogy ne legyek zsugori akinek több van az fizet.

De én most már semmit nem akarok adni neki. 20/L


2018. febr. 8. 16:12
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez egy barom.:D
2018. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Akinek több van, az fizet? Úgy dobnám ki, mint macskát szarni. Mit képzel, ki vagy te, az eltartója? Ne hagyd magad kihasználni, manapság pasik közt is egyre több a lehúzós, golddigger. Te vagy a lány, nehogymár neked kelljen őt meghívnod mindenhova..
2018. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ilyen alap dolgokat dezodor , papírzsebkendő is vettem neki mert kérte tőlem.

Meg szinte mindig kér valamit. Tőle még nem kaptam nagyon semmit csak csokit.

2018. febr. 8. 16:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se legyél vele tovább :D Kihasznál.
2018. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szerettem őt, ezért adtam neki pedig én aztán nem vagyok gazdag sem.

Tőle csokit kaptam, néha.

Pizzériába is én fizettem semmit nem fizet bele.

És ráadásul nagyon helyes fiú.

De nem dolgozik, otthon van. Én is de én még nem találtam munkát , meg most tanfolyamra járok.

2018. febr. 8. 16:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező, h még nem vette el a kedvedet ez a dolog tőle... Ez egy barom! Azonnal lépj ki. Egyébként normális HA néhanapján fizetsz te is, nem úgy, h MINDIG... Jézusom. Mindennek van határa. De ha ezek után is még szereted, akkor add csak alá a lovat, tulajdonképpen meg is érdemled, h kihasználjon. Sikerült találnia egy pénzeszsákot.
2018. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is volt párszor mikor én adtam pénzt a páromnak jegyre,vagy épp én fizettem a pizzériába,mert neki már nem volt pénze. Illetve,mert akkor váltott munkahelyet.


Viszont ez,hogy neked több pénzed van..Ő mit csinál,dolgozik?

2018. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

#2:


>Te vagy a lány, nehogymár neked kelljen őt meghívnod mindenhova..


Arra hivatkozni, hogy ő a lány, pontosan annyira rossz és hibás, mint arra hivatkozni, hogy neki több pénze van.


Én is egyetértek abban, hogy a srác vérlázítóan viselkedik és én sem hagynám, hogy ez így menjen. De nem azért kéne változtatni, mert hogy ki a férfi és ki a nő, hanem azért, mert egy kapcsolatban mindkét félnek törekednie kell a teherviselés egyensúlyára. Ha a kérdező felajánlja, hogy ő fizet, tök korrekt, mindketten ismerik és értik az anyagi helyzetüket, de az, hogy a srác ennyivel elintézi, az egyáltalán nem az.

2018. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

21 éves a barátom, pályakezdő régen diákmunkázott, anyukájával lakik de nekem is csak zsebpénzem van, pl. 2 ezer Ft kaptam anyától. Elmentünk a cukrászdába( barátom mondta hogy menjünk el sütizni ) 5 tortaszeletet vettem arra pont elég volt a kétezresem.

De most már mondtam neki, hogy most már nem foglalkozom vele. Egy pár dolgomat visszahozom, egy kávéfőzőm is náluk van kölcsönbe oda adtam nekik. Meg egy pár dolgot, úgy hogy ez elég volt. Nem is hívtam el a héten hozzánk, nem is fogom már. Hétvégén elmegyek hozzá, vissza hozom a saját dolgaimat, ennyi.

2018. febr. 8. 16:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdő mi?

Akkor végulis Te eldöntötted,hogy vége,szakitasz nem?Akkor miért irtad ki ide kérdésként?

2018. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!