Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem volt még semmilyen vitánk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, első komoly kapcsolata ez mindkettőnknek. Nagyon hasonlóak az elképzeléseink a jövőről, hasonló az értékrendünk és természetre is hasonlóak vagyunk, kicsit hasonló családi háttérrel is. Kicsit úgy érzem magamat, mint egy hős szerelmes valami vígjátékban, aki megtalálta élete szerelmét.


Minden tökéletesnek tűnik, de még nem volt egy vitánk sem és nem tudom, hogy ez csak azért, mert még nagyon friss a kapcsolatunk vagy pont azért, mert a "tűnik"-en lenne a hangsúly.


Olyan helyzetünk volt már, hogy tőlem teljesen független okok miatt rosszul érezte magát és ez érezhető volt egy találkozásunkkor. Én meg egyből arra gondoltam, hogy valami gond köztünk lehet, csak nem szeretne beszélni róla, de végül másnap amikor már tisztában volt, hogy mi nyomasztotta, akkor leültünk és beszéltünk róla. Ő is elmondta, hogy miért és hogyan érezte magát, meg én is és mindketten megértettük egymást.


Úgy érzem, hogy jól működik a kommunikáció köztünk. Könnyen és gyakran beszélünk komolyabb dolgokról is, de mindenkitől azt hallom (és egyetértek igazából velük), hogy a konfliktushelyzetek kezelése nagyon sokat elárulhat egy kapcsolat jövőjéről és emiatt fura nekem, hogy nem volt ilyen helyzet. Fog ez jönni idővel magától törvényszerűen? Érdemes vagy teljesen felesleges ezen gondolkodnom?


febr. 19. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi idén leszünk hét éve együtt, és nekünk sem. Boldogok vagyuk egymással. Egyikünk se csinál problémát oda, ahol nincs, ami meg van, azt felnőtt módon, veszekedés nélkül oldjuk meg.



Egy egészséges kapcsolat ilyen.



Sok boldogságot.

febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
normális
febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag soha senkivel nem szoktam vitatkozni.

Nem gondolom, hogy ez egy különleges dolog...

febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs min veszekedni teljesen normális.Akkor van baj,ha valamelyikőtök olyan,hogy inkább rejtegeti a gondjait és majd egyszercsak borul a bili.

Ezért mondják,hogy nem egészséges,ha nem veszekednek egy kapcsolatban.

Ha már kicsit is bánt valami és még veszekedés előtt meg tudjátok beszélni értelmesen az irigylésre méltó.🙂

Meg a fél év azért még nem olyan hosszú idő.

Persze ezzel nem azt akarom mondani,hogy majd később egymás torkának ugrotok.

Csak így tovább!🙂

29/N

febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Minden tökéletesnek tűnik" - Ne ijedj meg attól, ha tényleg tökéletes!

Menjetek kirándulni, hullámvasútra, ott legyen izgalom és ne otthon!

febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt vita mert elfojtotta valaki vagy mind2 en vagy nem volt vita mert harmoniaban eltek.. azert nem mind1.
febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyunk együtt (ebből 8 év házasság), még sosem veszekedtünk.

Mondjuk elég önállóak vagyunk mindketten.

febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!