Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is azzal kezdeném hogy egy elég friss kapcsolatról van szó. 2 és fél hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolat elején minden szép és jó volt. Mindig jött ki hozzám hogy láthasson és találkozzunk. Egy időre elmentem hozzá mert össze vesztem a szüleimmel, és mondta hogy ha akarok hozzá is költözhetek. Viszont miután oda mentem hozzá, egy hét után volt bennem egy érzés hogy még nem szeretnék azért össze költözni vele mert ki kell jobban ismernem. Egyik nap erről pont beszéltünk is, mert láttam rajta hogy valami nem okes. És ő is mondta hogy ez az össze költözés még korai és hogy nem kéne elsietni a dolgokat. És közösen úgy döntöttünk hogy vissza jövök a szüleimhez.(De amugy nem is értem hogy miért akarta ő is azt hogy inkább jöjjek vissza szüleimhez, ha folyamatosan azt mondogatta hogy költözzek hozzá)Viszont mióta vissza jöttem, egyszer sem jött ki hozzám hogy találkozzunk, nem kérdezte hogy össze futunk e valahol, nem csinál közös programokat. Csak annyi hogy hétvégente lemegyek hozzájuk péntektől vasárnapig. Telefonon fel sem hív. Messengeren szoktunk beszélni, de olyan másnak tűnik.. Úgy érzem hogy nem érdeklem annyira mint az elején. Az a baj nagyon hamar elérte azt hogy belé szeressek. Mit tehetnék hogy többet foglalkozzon velem?

febr. 19. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert ideiglenes lenne. Inkább szakíts.
febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes többet tenni bele, ennyi volt, már kihűlt.
febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ki kell jobban ismerni ilyenkor az illetot . Mondjuk adtal volna fel evet. Aztan odakoltozol hozza. Ha a talalkozokon jobban huztad volna idoben a szexet,mondjuk 2-3 honapig v akar tovabb (ez igaz fiukra is) ,akkor megjobban meg tudtad volna erositeni a ragaszkodast es erzelmeket. Ha nehezen kap meg,sokkal jobban ertekel.
febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit sem tenni, elmúlt nála a kezdeti fellángolás, lehet az “összeköltözés” sem tett jót neki. De legalább hamar kiderült, hogy valamiért nem passzoltok együtt.
febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán szerelmes embernél ez az időszak még javában a rózsaszín köd időszaka, nálunk kb fél év - egy évig is tartott. Ha már neki ilyen hamar elillant akkor kàr ezt erőltetni.
febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csereld le.
febr. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Akinek a figyelmet ki kell erőszakolt, az nem érdemel meg. Keress másik pasit.
febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elúszott, nem működött a kapcsolat együtt és kiábrándult. Szétköltözés visszalépés!
febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem hogy nem érdeklem annyira mint az elején."

Jól érzed.

Ami nem megy, ne erőltessük.

febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!