Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy ha valakit lesz@rsz nem törődsz vele akkor beléd szeret valahogyan?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről. Videó blogot is láttam de ez tényleg előfordulhat?
febr. 22. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valami kötődési zavar alakul ki nála, ami nagyon hasonló a szerelemhez, csak komplikáltabb és negatívabb hatású.
febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

De átfordulhat szerelembe?

Azért kérdem mert én vagyok aki konkrétan leszrja a lányt de nem tud elszakadni tőlem

febr. 22. 20:26
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
De mi fordul át? Te leszarod, ő érdeklődik. Két különböző emberről van szó.
febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy igazi szerelem lenne. Aki ennyire nem érti meg az elutasítást, az egyébként is zakkant.
febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Mit értesz leszarás alatt?Hogy tartod vele a kapcsolatot?Vagy esetleg megmondtad neki, hogy ne keressen, mert nem kell neked, erre ő ugyanúgy keres?
febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy távolodsz, ő elkezd közeledni, ezt jól gondolod, én is így tapasztaltam. De annyira soha nem fog közeledni, hogy tartós kapcsolat, pláne szerelem is kialakuljon.

Amint ismét teszel egy lépést, gesztust felé, ő újra eltűnik.

febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazából nem beszélünk már. Ő tesz gesztusokat amiket én figyelmen kívül hagyok de újra és újra megteszi mégis. Kicsit olyan mintha akarna valamit. Máskülönben miért próbálja újra? Normál esetben ilyenkor az ember akkor odébb áll és nem is foglalkozik a másikkal.
febr. 22. 20:37
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ismerek olyan párt akiknek már gyerekei vannak, de annak idején nekem panaszkodott az egyik fél, hogy mennyire nem akarják, mennyire kihasználják csak. Valahogy volt türelme kivárni, hogy csak ő legyen képben, azért ehhez az önérzetet szerintem mélyen a fiókba kell süllyeszteni.
febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó. Milyen kapcsolatban vagytok? Valami csak van köztetek, ha kialakult bármiféle kötődés. Ha te ilyen húzd meg-ereszd meg játékot játszol vele, akkor kialakul q traumakotes, amit erős érzelmi toltete miatt a másik szerelemnek gondol. Egyfajta mániákus ragaszkodás, mint a Stockholm szindróma. Ha te ezt csinálod valakivel és még élvezed is,akkor jó eséllyel szemelyisegzavaros vagy.
febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Régebben barátok voltunk. És nem. Nem élvezem csak a saját érzéseim elől is menekülök. Párszor voltam vele gyengéd és ő is velem. Sokszor egymáshoz értünk de mivel volt valakije így jobbnak láttam hátrálni
febr. 22. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!