Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú, tartós párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, tartós párkapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha esetleg egy kicsit hosszú lesz.


Közel 5 év után elhagyott a párom egy harmadik személy miatt. Az elején olyanokat mondott nekem, hogy még soha senkivel nem érezte ilyen jól magát, mintha a lelki társára talált volna, ráadásul szinte mindenben hasonlítanak. Elköltöztem, nagyon nehezen teszem túl magam az egészen, mert egyrészt én még a mai napig szeretem az exemet, másrészt az önbecsülésemnek is nagyon rosszat tett, hogy az az ember, aki számomra az első helyen áll, egy másik embert jobb partinak tart.

Immáron 4 hónapja vannak együtt, amelyből több mint 1 hónapja együtt élnek. Édesanyám teljesen véletlenül találkozott a napokban az exemmel és beszélgettek egy kicsit. Anyu szerint szinte biztos, hogy az exem nem szerelmes az új párjába, ugyanis csak annyit mondott, hogy "úgy tűnik, hogy mi több dologban passzolunk", illetve "szerintem ez egy jó kapcsolat LESZ", amikor anyám azt mondta neki, hogy megérti, hogy szerelmes lett másvalakibe. Anyu elmesélése alapján egyébként összességében eléggé zavart/szomorúnak tűnt, ráadásul láthatólag nagyon sajnálja, hogy "mit tett velem". Érdekes egyébként, mert engem többek között azért is hagyott el, mert nem érzett már szerelmet irántam. Ehhez képest nem furcsa, hogy egy 4 hónapos kapcsolatban nem tűnik kifejezetten szerelmesnek, holott elvileg pont azért váltott, mert mennyivel vonzóbbnak, jobban passzolónak tűnik a harmadik fél? Vagy idővel is kialakulhatnak a mélyebb érzelmek, ha már több időt töltenek majd együtt? Vagy ha már 4 hónap után sincs igazi szerelem, akkor halálra van ítélve az egész?

Egyébként rólam is kérdezett, hogy ismerkedek -e már, illetve hogy hogy vagyok, mire anyu elmondta, hogy sokat fogytam, viszont edzőterembe is járok, ami szintén látszik rajtam. Erre az exem mondta, hogy látta rajtam a változást és nagyon jól nézek ki, úgyhogy biztosan találni fogok valakit magamnak.



febr. 24. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szállj le az exedrol, mert csak magadat teszed ezzel tönkre. Semmi közöd hozza, hogy milyen a jelenlegi kapcsolata és hogy egyáltalán van-e. Anyud meg ne kavarjon bele ebbe, teljesen egyértelmű, hogy elfogult az irányodba, a másik lányt nyilván nem ismeri, ezért nem is állíthat olyat, hogy te jobban illesz hozza. Gyászold meg a kapcsolatot, ne beszelgess semmilyen formában az exeddel, ne kerdezgess másoktól róla és idővel tovább lépsz.
febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyám egy szóval sem állította, hogy én jobban illek hozzá. Illetve egyáltalán nem kavart, teljesen véletlenül találkoztak össze a pályaudvaron. Én nem tartom a kapcsolatot a volt párommal semmilyen formában.
febr. 24. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idovel kialakulnak melyebb erzelmek. Idot kell tolteni egxmassal szemelyesen is. Nem lehet siettetni az erzelmeket. 4 honap nem sok ido. Valakinel nagy kihivas ragaszkodast meg erzelmeket elerni.
febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező valószínűleg fellángolás volt a másik, de téged akkor se szeret már. Megcsalt, megalázott.

Felejtsd el. Megkapta a magáét, nem boldog, vigasztaljon ez a fajta "tudat" azt kész.

febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt írtad, hogy anyud azt mondta, ti jobban passzoltok.

De teljesen lényegtelen, hogy ő mit mond meg gondol, meg hogy te mit gondolsz. Ne vajkalj abban, hogy milyen a kapcsolata. Tudom, hogy nehéz, én is voltam hasonló helyzetben, de ne velük, hanem magaddal foglalkozz.

Ha nem szeretett már téged, amikor szakitottatok, ami elég valószínű, akkor ki fognak alakulni nála a másik no irányába az érzelmek idővel. Sajnos, nem sajnos, de ez van.

febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve megint csak anyud szerint biztos, hogy nem szerelmes a párjába, nem a srác állította, úgyhogy ezt engedd el szépen. Simán lehet, hogy szerelmes és miért is mondta volna ezt el anyudnak? Egyrészt semmi köze az erzelmeihez, másrészt meg tudta, hogy amit beszelnek, az vissza fog jutni hozzad és lehet, hogy nem akart megbántani. Ennyi, ne lass bele többet.
febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
100%
Javaslok nèmi önfejlesztèst neked önbizalom ès magabiztosság terèn inkább ezzel foglalkozz aki menni akar menni is fog ès a te életedben ment is tovább ez az ember te is fejleszd magadat ès lèpj tovább nagyon nehèz út de legyèl te a győztes hogy a másik nem èrdemel tèged .
febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!