Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ,hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ,hogy végre legyen egy hosszú, normális párkapcsolatom? 22/L

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim, de sajnos egyik sem volt az igazi, amilyenre én vágyok: egy hosszabb tartalmas párkapcsolat.

Nagyon odaadó barátnő vagyok, humoros és nem is nézek ki rosszul.

Nem vagyok felszínes, nagyra tudom értékelni az emberek jó tulajdonságait, a hibáikat is észre veszem, de elfogadom. Nem érdekel a pénz, nem is kell ,hogy adonisz legyen, csak legyen rendes és szeressem, tudjon szeretni engem. Sok rendes férfit ismerek, de sajnos az összes foglalt már.

Ez a sorsom, nekem nem lehet egy kedves rendes barátom, mert azok már mind foglaltak? Fogadjam ezt el, vagy komolyan nem tudom mit csináljak magammal ,hogy ne szenvedjek? Ha elfogadom ezt tényt ,hogy nem lesz senkim, hogyan éljem ebben a tudatban a mindennapjaimat?

Kérlek ne írjatok olyanokat ,hogy: törődj magaddal, a barátaiddal és majd jön" mert én folyamatosan fejlesztem magam, sok időt töltök a barátiammal, de mégis mindig ott van ez a gondolat. Ez a szenvedés már évek óta tart és nem tudom elmondani mennyire félek a magánytól, minden nap sírok.

Mit kellene csinálnom, hogy rám találjon a szerelem, vagy min változtassak? Ha egyedül maradok mit csináljak, hogy ne szenvedésben éljem le a hátralévő életem?



2023. máj. 2. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kapcsolataid voltak?
2023. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Jól mondja az egyes, nem ártana a kapcsolataidról vagyis azok zátonyra futásához vezető útról beszélni.

Ha gondolod szívesen meghallgatlak, nekem is voltak elszúrt párkapcsolataim.

2023. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Ha a kérdező így írja le magát, akkor eddig sajnos tényleg önző emberekkel találkozott.


Nem ritka, én is megjártam ezt az utat, pedig egyik sem volt Adonisz. De a leendő kapcsolaton is nagyon sokat kell dolgozni, mindent együtt feldolgozni és megoldani. :)

2023. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

#3

Te azóta megtaláltad a párod?

2023. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
4. Igen, ezért írtam amit. Sajnos sok önző pasi van, akik tökre ártalmatlannak néznek ki elsőre... Aztan a nő koppwn hogy egy orális viszonyást nem kap.. :/
2023. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

A francokat foglaltak. A párkapcsolatosdi az nagyrészt szerencsejáték. Ez van. Fogadd el, hogy sokáig kell keresni.


Szóval örülj inkább annak, hogy jó genetikád van, előnnyel indulsz a húspiacon. Ez van... sok embert kell majd még kidobnod mire olyat találsz, akivel igazán összeilletek.


Jójó, úgy tűnhet, hogy elbagatelizálom a problémádat. Egyáltalán nem ez a célom. Inkább csak arra szeretném felhívni a fegyelmedet, hogy még van időd. Még 32 évesen is lenne. Szóval csak nyugodtan.

Illetve a többi ember kapcsolata sem olyan, mint amilyennek a.külvilág felé mutatják. Tehát nehogy azt hidd, hogy az összes nő ismerősöd annyira jó kapcsolatban van.


Kicsit értékeld át a világot... tudd mit akarsz, és akkor megtalálod a párodat. Tehát nem kell összejönni fűvel-fával, nyugidtan el lehet zavarni azt, akivel nem illesz össze.

2023. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

6. Én sem jöttem össze fűvel-fával, mégis szar kapcsolataim voltak. Hátrányból sem indultam igazán.. szóval.



Egy nagyon picit elbagatelizáltad, de csak egy kicsit.

2023. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
nem is nézek ki rosszul
2023. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Barátkozz meg a gondolattal, hogy korosztályod elég defektes és a lóvé, csillogás...értéktelenség kora....vegyél kutyát, 5 macskát;)



22 évesen meg nem tudom, minek pityogsz, mikor még alig tudsz az életről valamit csak max du_ni...állj be a karrieristák sorába, ez a módi, majd ott lesz egy széllelbélelt ügyvédecske, aki fejedre hoz egy rózsaszínű felhőt életed végéig;)

2023. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Írj nekem és beszélgessünk.

F40es

2023. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!