Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy nő rövidebb időre mindig összejön valakivel de közben végig egy valakire vágyik aki valamilyen okból kifolyólag nem lehet az övé?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért nem próbálja megszerezni azt az egyet ahelyett hogy másokkal jön össze?
febr. 25. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen. En biztos azt szerzem meg,akire vagyom. Kivarom. Nem jovok ossze kozbe masokkal.

Ez a teoria honnan jott?

febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Azért nem, mert valamilyen okból kifolyólag nem lehet az övé.

febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném
febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1#. A környezetemben zajlik valami ilyesmi és nekem így jött le
febr. 25. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is így voltam. Évekig küzdöttem érte, mindig visszautasított, majd amikor lett más párom akkor már küzdött. Nyilván mindvégig őt szerettem de nem mert lépni. Úgyhogy van ilyen, és nálam akkoriban inkább a felejtés volt a cél.
febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van ilyen. Férfiban is.
febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Természetesen van mindkettő nemben ilyen típus.
febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5#. Miért nem mert lépni? Mi volt a sztori?
febr. 25. 20:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. Bizony, hogy van ilyen, nem is kevés.
febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem próbálom meg, mert nem kellek neki. De akkor mit csináljak? Legyek örökké, egész életemben, minden átkozott nap csak egyedül? Hát emiatt megyek bele rövidebb "pótlék"kapcsolatokba. Azaz csak mentem, múlt idő, mostanra képtelenné váltam rá. Marad a magány. Igen, tudjuk, ott van a család meg a barátok, a könyökömön jön már ki ez az okosság is, hiszen rohadtul nem ugyanaz...
febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!