Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért ilyen? Ha fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért ilyen? Ha fáj valamilye vagy rosszul van nem mondja meg.

Figyelt kérdés

Én kérdezem tőle mi a baj azt mondja hogy jól van de én látom rajta hogy nem. Meg olyankor csak csendben van magának

Éjszaka is rosszul volt már akkor sem szólt nekem arra ébredtem hogy sírt a konyhában hiába kérdeztem mi a baja nem mondta meg

1 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztünk össze


2019. júl. 5. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Mert pontosan tudja, hogy csak okoskodnál egy sort, de nem oldanád meg a problémáját.

Ilyen vagyok én is.

2019. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Tipikus éretlen, passzív-agresszív pi.csa. Nyugi, majd egyszer a nyakadba zúdítja az addigi összes sérelmét, amit ember módjára kommunikálhatott volna még időben, aztán csak kapkodhatod a fejed.
2019. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem testi baja van.
2019. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Párom is ilyen, nincs ezzel semmi baj. Én sem szoktam nyavalyogni, minek??? akkor szólunk, ha már mentő kell esetleg.
2019. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem fizikai fájdalom vagy rosszullét.

Valami gondja van az osszekoltozessel, nem tudja, miért nem élvezi, hogy együtt éltek, és fel elmondani.

Jó a kapcsolatokról? Boldog? Meg kell beszélnetek, melyikotok mit var a kapcsolattol és ehhez képest mit kap.

2019. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami bántja. A rosszúlléttől nem nagyon szokott sírni senki.

Azt gondold végig, hogy volt-e olyan, hogy ő elmondott neked valamilyen gondját és te elbagatellizáltad, vagy nem értetted meg, mert így előfordulhat, hogy nem szívesen beszél a gondjairól.

Ültesd le és kérdezd meg, hogy mi bántja. Ha elmondaná, figyelmesen hallgasd, ne szólj közbe.

Egyszer volt egy párom, akivel azért nem osztottam meg a gondjaimat, mert ha véletlenül megtettem, akkor okoskodott, ha vele volt kapcsolatos a problémám, akkor mindig meg tudta magyarázni, hogy miért hülyeség amit gondolok, nekem semmi nem jó és hisztizek.

Nem biztos, hogy nálatok hasonló a helyzet, de valamiért magába zárkózott. Mindenképp vele kellene tisztáznod, hogy miért zár ki az életéből.

2019. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De ő nagyon örült neki mikor mondtam hogy költözzön ide.

Nincs ő neki ezzel semmi baja csak ha beteg akkor nekem nem szól. Amikor sírt akkor is a hasát fogta szerintem az fájt neki. Lefekudt utána aludni mikor felkelt már semmi baja nem volt

2019. júl. 5. 22:15
 8/9 A kérdező kommentje:
És már azóta vn ez hogy nem mondja meg amióta együtt vagyunk.
2019. júl. 5. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy az összegyűlt, kimondatlan lelki nyavalyák nagyon gyakran okoznak különféle testi tüneteket! Sajnos tapasztalatból tudom ezt mondani. Hányinger, fejfájás, általános rosszullét, fáradékonyság, ezek mind lehetnek elfojtott bánattól is. Sőt, ha valaki gyakran beteg, az is lehet tünete.


A 6-os tanácsát azért sose felejtsd el:

"Azt gondold végig, hogy volt-e olyan, hogy ő elmondott neked valamilyen gondját és te elbagatellizáltad, vagy nem értetted meg, mert így előfordulhat, hogy nem szívesen beszél a gondjairól."


Velem a párom rendszeresen ezt csinálja, el is távolodtunk. Vigyázz, ne essetek ebbe a hibába.

2019. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!