Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni egy határoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy határozatlan férfival akit vissza szeretnék szerezni?

Figyelt kérdés

Mivel nem sok barátom tud ilyen helyzetben tanácsot adni, így hátha valaki itt már tapasztalt hasonlót.

Nem szîvesen írom le az egész történetet, de első szerelmemről van szó, 6 évig voltunk együtt, nyáron mentünk szét. Mindig mindenben én döntöttem a kapcsolatban, én küzdöttem érte az elején, én tettem meg mindent, hogy összejöjjünk, a megingásoknál is én próbáltam helyrehozni a dolgokat. Aztán beelégeltem, meguntam, hogy ha történik valami rosszabb az életében akkor kifordul önmagából, és bezárja a kapuit. Meguntam, hogy soha nem küzdött értem, és úgy éreztem, hogy a 6 év alatt elmentünk egymás mellett, de tudat alatt azt hittem, hogy na majd most megijed és harcolni fog értem…nem így lett.

Kimondtam a szakítást, de azért próbáltam lépéseket tenni hátha, de ekkor már hajthatatlan volt. Ellökött, mondván, hogy én még egyszer nem hülyítem (?), nem bántja meg mégegyszer senki, neki most az esze után kell menni és nem a szíve után és hasonlók. Mérges lettem, ellöktem magamtól, több hónapig semmi kommunikâció nem volt közöttünk. Majd egyszer találkoztunk, amit én kezdemênyeztem, gondolva arra, hogy ennyi idô után már tudunk normálisan beszélni. Belement, és még ő ajánlotta fel, hogy beszelgessünk többet, majd keres.

Úgy érzem, hogy még mindig szeret, de fél velem bármilyen kapcsolati dologba belemenni, ennyi csalódás után. De én nem akarok az exem barátja lenni, nekem ez nem megy, mert szeretem. Mondjam meg neki, hogy én nem akarok vsle így találkozni, vagy próbáljam megint a kezembe venni az irányítást mint eddig? Ő soha nem lépett, ez volt hosszú idő óta, hogy ő mondta, hogy találkozzunk. De azt gondolom, hogyha nem akarna tolem semmit akkor nem akarna találkozni, egyenesen el is utasítaná a meghívásokat.

Vélemények?



febr. 26. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy ne szopassátok egymást. Eddig sem ment, ezután sem fog. 6 év nem volt elég ehhez?
febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező ha te szereted akkor ne találkozz, tartsd vele a kapcsolatot egyáltalán sehol semmilyen felületen.

Több mint valószínű, hogy ő tényleg csak barátkozni akar, néha beszélgetni és esze ágában sincs veled újra összejönni.


6 évig csak te küzdöttél, neki jó volt minden úgy ahogy volt és amikor a szemére hánytad akkor inkább vége lett.


"Meguntam, hogy soha nem küzdött értem, és úgy éreztem, hogy a 6 év alatt elmentünk egymás mellett, de tudat alatt azt hittem, hogy na majd most megijed és harcolni fog értem…nem így lett."


Szerintem soha, de soha nem volt beléd szerelmes.


Nem veszed észre, hogy mennyire megaláztad magad, méginkább meg akarod magadat?

febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Neked most inkább egy jó pszichológusra lenne szükséged, és sok beszélgetésre barátnőkkel.
febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez többször megfordult a fejemben, hogy valaha szeretett-e. De mindig velem tervezett, akkor is mindent rendbe akart hozni amikor elsőnek felhoztam a problémát. De 28 éves férfinál nem gondoltam volna hogy ilyen erôs lesz az önbecsülés.
febr. 26. 10:08
 5/8 anonim válasza:
0%
Nekem nem kell ZS az biztos
febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Mit tennék? Nem szaladnék éveken keresztül egy férfi után, akinek látszólag teljesen mindegy.

Ha megjátszás részéről, ha nem, ő egy gyufa szálat nem tesz érted keresztbe.

Itt az ideje férfit keresned aki mellett nő lehetsz kicsit.

febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd visszaszerezni, ha 6 év után ellöktétek egymást? Mitől lenne most jobb?
febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

töketlen a srác.

Nem akar tőled semmit, mert azért tenne . Ilyen egyszerű

márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!