Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideig lehet szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet szingli manapság egy határozatlak átlag alatti férfiatlan önbizalom hiányos pasi, ha átlagos nőt szeretne?

Figyelt kérdés
7 évig párkapcsolatban éltem. Mivel az exemet kiskorom óta ismertem így megszerettük egymást és el is fogadott engem így amilyen vagyok. Három hónapja szétmentünk, mert ő kiköltözött Ausztráliába. Így most szingli lettem, de mivel nem vagyok helyes, nagyon alacsony vagyok és vékony (168/55), ezért eddig nem jöttek össze a dolgok. Tudom vannak negatív tulajdonságaim, de igenis okos kedves, megértő türelmes, törődő pasi vagyok. Nincsenek nagy elvárásaim, csak az hogy átlagos okos kedves lány legyen. Nagyon vágyok már egy lányra, remélem 5-6 hónapnál többet nem kell várnom és összefog jönni egy lánnyal a kapcsolat,
2015. okt. 21. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan megkérdezted?
2015. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 Igen, mert sajnos nem tudom a mai helyzetet, valóban utasítottak már vissza, de igazság szerint tényleg nem tudom, mert egy burokban nevelkedtem 7 évig
2015. okt. 21. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Legfőbb kérdés: Mennyi lánynál kezdeményezel? Hány neked tetsző, ismeretlen lányhoz mersz odamenni? Nappal az utcán, boltban, buszon, munkahelyen, stb, éjszaka szórakozóhelyeken?

Egy héten, egy hónapban, stb.

Ettől nagyon erősen függ, milyen hamar találsz valakit.


Ha odamész havi 50 lányhoz, nem hiszem hogy évekig leszel egyedül.

2015. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Csak interneten ismerkedem, ott ráírok napi 1-2 nőre.
2015. okt. 21. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint még sose ismerkedtem, mert az exem az volt csak úgy, szóval nagyon az ismerkedési dolgot sem tudom
2015. okt. 21. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt apukád/nagypapád/igazán közeli jó barátod, akitől tanultál volna csajozós dolgokat?


A másik: Neten ismerkedve és ráadásul még saját bevallásod szerint is alacsony, átlag alatti, férfiatlan, önbizalomhiányosként bizony nagyon sokáig fog tartani.


Ha nem mersz odamenni a valóságban lányokhoz, akkor bukott ügy.

2015. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem volt apukád/nagypapád/igazán közeli jó barátod, akitől tanultál volna csajozós dolgokat?


Nem :) Abszolút ilyen nem volt.

Élőben nem merek odamenni, még interneten is nehezemre esik ráírni nőre.

2015. okt. 21. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
El kellene járnod társaságba, no meg az önbizalomhiányodon dolgozni kellene, mert az eleve nagyon visszafogja az esélyeidet.
2015. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akar eleted vegeig. Fokent, hogy igy velekedsz magadrol. Amya szoknyaja moge bujo kisfou vahy, mem ferfi.
2015. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!