Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretne tőlem? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem? Komolyan gondolja vagy maga sem tudja? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bonyolult történet.Megpróbálom rövidre fogni.Van egy pasi,akivel párkapcsolatként indult volna,de mégsem lett az.Azóta folyamatosan összejárunk.Szexkapcsolatnak sem nevezném,mert annál több.Érzések is vannak.Mégsem vagyunk együtt.Ő nehezen mutatja ki az érzéseit.Ha beszélni szeretnék ezekről a dolgokról,visszahúzódik a csigaházába.Azt sem mutatja,ha valami neki rosszul esik,vagy fáj.Így nehezen igazodom el rajta.Viszont ha nem erőltetem,akkor megnyílik.Mégis olyan,hogy szerelemről beszél,aztán távoli lesz máskor.Ezt nem tudom hová tenni.Távolság is van köztünk,de nem hatalmas.Egyre nehezebben bírom és kezdek belefáradni,és ő is,viszont nem szeretném,ha nem lenne már az életem része.Ő mindig azt mondja,akárhogyan is alakul tartani szeretné velem a kapcsolatot,és tudni rólam,mert nagyon fontos személy vagyok az életében.Ilyenkor mi van?Ez mit jelent?

2013. szept. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak duma.


Figyelj, ha egy pasi járni akar veled, akkor eget-földet megmozgat, ha igazán kellesz neki.


Ő kihasználja a helyzetet, hogy szexelhet veled, te meg adod alá a lovat, mert biztos érzi, hogy bele vagy esve.

Így nem fogtok továbblépni. Ne várj tőle szerelmet, mert nem fog adni. Ez a helyzet kényelmes neki, hiszen van ingyen szex, de nem kell utána se hazakísérnie, előtte se elvinnie étterembe, moziba, stb.

2013. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit hogy nem mer felvállalni. Ha neked több kell a dugásnál akkor állítsd tények elé.
2013. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:Az előző barátnőjénél is nehezen mutatta ki az érzéseit,idő kellett neki.Én meg azt érzem,hogy ő van belém esve.Voltunk már nem egy helyen,haza szokott hozni,utazott is miattam nem egyszer,sétáltunk is stb.Kezemet is megfogta nem egyszer.


2:Hogyan állítsam kész tények elé?Azzal nem riasztom el?Nem fog megijedni?Fél a csalódástól.A megismerkedésünk miatt.

2013. szept. 22. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy röviden és tömören Egyeskének igaza van. Alapvetően ha egy pasi eldöntötte, hogy működőképes párkapcsolatot szeretne, azért minden tőle telhetőt megtesz. Szóval a tiéd vagy hülyít téged, mert baromi kényelmes neki, hogy van szexpartnere és lelki szemetesládája és nem akar semmi komolyat, vagy valami visszatartja attól, hogy A-t vagy B-t mondjon és maga sem tudja mit akar.


Életem értelme legalább is akkor hordott össze ilyen emeletes baromságokat, amikor maga sem tudta mit akar és mi lesz velünk, mert akkoriban nagyon sok családi, anyagi és minden egyéb problémája volt és nagyon sok félelme, ami miatt nem mert velem komolyabb kapcsolatot kialakítani (és mivel nem szokta meg, hogy beszél az érzéseiről rettentő hosszú időbe került míg kiderült mi a fene baja van).


Mondjuk alapból magadban kéne azt tisztázni, hogy milyen formátumban szeretnéd, hogy az életed része legyen, illetve, ha ezek után úgy dönt/döntötök, hogy barátság, vagy barátság extrákkal, azt te el tudnád-e viselni.


Szerintem el lehet intézni nyílt ultimátum nélkül is. Pl. legközelebb, ha megnyílik, akkor te is nyugodtan beszélhetsz neki szerelemről, meg finoman, nem vádlóan elmondhatod neki, hogy mennyire rossz számodra a jelenlegi helyzet. Esetleg rákérdezhetsz, hogy hogy érti azt hogy "akárhogyan is alakul" és miért.

2013. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt már,hogy úgy döntött barátság extrákkal legyen,és utána bevallotta,hogy nem gondolta komolyan.Nem tudom mennyi értelme lenne lazábbra fogni a dolgot,és hagyni,hogy majd alakul.

Nem fogok tudni vele beszélni,mert eléggé ideges mostanában,és velem is rideg.

2013. szept. 23. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok. Csak itt mindketten laza,kötetlen kapcsit akarunk. Hidd el,nem te leszel az,akivel komoly kapcsit fog kezdeni. Te csak pótlék vagy neki,addíg amíg meg nem találja a nagy Őt.
2013. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elején szeretett volna komoly kapcsolatot,és még utána is.Elszúrtam.
2013. szept. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!