Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknak szól a kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól a kérdés: Melyik volt az a pillanat ahol rájöttél hogy szereted/szerelmes vagy a lányba?

Figyelt kérdés
Imádom az ilyen sztorikat olyan aranyosak:) Írjatok hozzá történeteket

márc. 6. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Férfiak <-> szerelem.


Naiv gyermek.

márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz megmondani, először szerintem magamnak se akartam bevallani (és amikor először beszéltem a csajjal akkor nem volt szimpatikus egyáltalán és szépnek se gondoltam, de aztán jóban lettünk és egyszercsak leesetta dolog). Hosszan mondjuk nem szeretnék róla írni, bocsi
márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
Felugrottam hozzá valamièrt majd kèsőbb egy fotelágyból nèztük a tv-t közösen fèlig rám feküdt átölelt ès közben becèzgetett nem mondtam neki el de akkor beleszerettem ès erre vágytam többször! 44f
márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A többség erre akkor jön rá, mikor a nő lelép.
márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/4

Ha valamiben száz százalékig egyet értek akkor az ez a válasz.

Tisztelet a kivételnek persze!

márc. 7. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először csókolóztunk és kimondta, hogy mindig vágyott rám, akkor olyan melegség áradt szét bennem, hogy azt el sem tudom mondani. kb 3 napig nem kajáltam semmit és mégis olyan éber voltam teli energiával, hogy azóta sem éreztem ilyet. A hormonok szó szerint eltörlik a fáradság érzetet, és nem vagy álmos.
márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy mit keresek egy noben, es amikor kb a 6. randinkon megtortent az adott szituacio, mar tudtam, hogy ot kerestem. Egy banalis dolog volt, de nekem megis sokat jelentett. Elotte is voltak biztato dolgok, de en ahhoz kotom a mai napig is. Neha szoktunk rola beszelgetni kinek mi volt az a pont.
márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én sokszor voltam szerelmes, bár egyikből se lett kapcsolat.:( Viszont volt egy lány, aki számomra tényleg az Igazi volt. Gimis korunkban ismerkedünk meg, ugyan kevest beszéltünk, de nekem valahogy mégis tetszett az egész személyisége. Meghívott a 18. szülinapi bulijára, ahol kb. 30an voltunk. Itt sikerült táncolni vele, és ahogy belenéztem a szemébe, akkor végérvényesen beleszerettem. Ez volt életem egyik legszebb pillanata. Olyan jó lenne mégegyszer átélni. Aztán próbáltam vele összejönni, de a COVID miatt ez sajnos nem jött össze. 3 éve nem láttam, de még mindig szerelmes vagyok belé. Nekem örökre Ő marad az igaz szerelmem. Azóta ugyan voltak fellángolások más nők iránt, de ezek nem tartottak tovább néhány naptól/héttől.
márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meghalok ezek nagyon édesek, olyan jó ezeket olvasni<3
márc. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!