Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azoknak a férfiaknak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak, akiknek megterhelőek az őszinte szerelmes, lelkiismeretes, odaadó nők, azoknak a flegma és/vagy domináns, durva, kihasználó nők sokkal vonzóbbak? Miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
He?:D
2016. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb erre hasonlít:


"Ha egy autó fekete és piros ülések vannak benne akkor egy repülő hajtóművei nem rózsaszínek miért ?"

2016. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Várom a következő válaszokat. Köszönöm az eddigieket.
2016. márc. 19. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így van pontosan !

A jelige: használj és bűntess meg.

Kell a dominancia,meg a korbács.Csattogni kell a dolgoknak,legyen az a bőrzacskó,vagy a korbács.

Néha váltani kell,így érdekes az élet.

2016. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még csak az utóbbi típusba tartozó nőkkel találkoztam.
2016. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, kérdező.

Van egy so called arany középút, ami mindegyiknél vonzóbb.

Ha vad vagy az ágyban, disztingvált, amikor társaságban vagyunk és törődő, amikor arra van szűkségem, na az az igazán vonzó.

2016. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Érdekesebbek. Ha kiadod magad, ha túlságosan látszik rajtad, hogy szereted, imádod, bármit megtennél neki, rajongsz érte, akkor unalmas vagy. Ha küzdeni kell érted, az izgalmas (persze, ehhez gyönyörűnek és öntudatosnak kell lenned, különben a kutya sem küzd érted).

Üdv a való életben!

2016. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utóbbi kategóriába tartozó nőknek könnyebb megfelelni és ha a férfi is hasonló tulajdonságokkal bír akkor még össze is passzolnak.

Viszont ha Te az első kategóriába tartozol és szeretnél ismerkedni egy hasonló tulajdonságokkal bíró férfival akkor beszélgetnék Veled.:)

30+F

2016. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Baromság. Ha egy nő nem adja jelét, hogy kellek neki, akkor nem fogok érte küzdeni, mert nem látom értelmét. Meg egyébként sem érezném jól magam olyan kapcsolatban, ahol a nő nem mutatja ki az érzéseit.
2016. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőkbe is vannak olyanok, akik a rossz fiúkhoz vonzódnak inkább. Szerintem talán van ebben egy adag önbizalomhiány is.

Hagyja, hogy kihasználják, mert nem hiszi, hogy jobbat érdemel.

De amúgy egy férfi egyik típusért sem fog küzdeni szerintem. Hiába vagy szerelmes/odaadó, vagy domináns/kihasználó. Mindegy melyik típusba tartozol. Mindkét esetben a nők azok, akik járnak a pasikért. Legalábbis Magyarországon így megy ez. Aztán vagy összejön vagy nem. Lelkileg erősebbek vagyunk, ezért mi úgyis túléljük azt is, ha nem jön össze a dolog. Teljesen mindegy.

2016. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!