Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, 30-40esek, vidéki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, 30-40esek, vidéki városban, hogyan viselitek ismerkedéskor, hogy férfiak nagy része begyorsítja a tartalmat ismerkedés elején?

Figyelt kérdés

"Szia, tetszel, randizzunk", és nagyon azt mutatja viselkedésével, hogy tartalmilag nem érdeklitek őt, nem tesznek fel kérdéseket, röviden beszélnek, stb. Ti is sokszor tapasztaljátok ezt?

Rengeteg ilyen összeférhetetlen rapid turbó gyorsító 30-40es férfi van nyugodt társkereső weboldalakon is: párom.hu, stb. Nem lehet beszélgetni minimálisan sem érdeklődésről, hobbiról és szokványos dolgokról, s ha erről beszélnék, ők csodálkoznak, nem értik. Nem volt ilyen gyorsaság ismerkedésben pár éve.

Én tartós párkapcsolatot szeretnék, de így nagyon nem könnyű, emiatt is kérdezem.



márc. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként pont ugyan ez a gondom, csak fordítva, a lányok nem hajlandóak beszélgetni… hiába kérdez bármit az ember, hiába próbálsz egy ismerkedős beszélgetést elindítani… hiába teszek fel jó kérdést nem eldöntendőt… mégis, 90% nem hajlandó semmire többet írni, mint: igen, nem, talán,… ennél tovább egyszerűen nem lehet jutni… sokszor teljesen elbizonytalanodok a társkeresőkben emiatt, hogy nem értem minek regisztrálnak emberek, ha semmi hajlandóságuk nincs idegenekkel kommunikálni…
márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, és a két szélsőséges véglettel találkoztam. Az első, a kérdező által is említett "Szia, tetszel, randizzunk", a másik típussal meg már 2 hete írkálunk, mire nekem kell megkérdeznem, hogy lenne-e kedve találkozni.
márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Vidéki városban?


ilyen 10-15-20.000 es városokban kb. 10 pasi ha fent van társkeresőn, nők pedig még kevesebben.


Nálunk pl. kb. 17.000 fős kis város..a társkereső halott. Nő itt max 2 van fent azok is gyerekesek. Férfiak pedig kb. 10.

márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy inkább személyesen beszélgetne ezekről, nem? Nem tudom, csak egy tipp. Azért a 30-40es korosztály még talán nem annyira életképtelen, mint a fiatalabbak, hogy csak chaten tudnak beszélgetni. Hanem inkább személyesen ismerkednének. Kapcsoltfelvételre jó az app, de ott chatelgetni napokat/heteket nincs kedvük, jobb személyesen beszélgetni, megismerkedni.

Vagy csak szimplán dugni akarnak. Erre a kettőre tudok gondolni.

márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan, hogy a 100ezres Székesfehérváron 40km körzettel kb 1 éve tinderen és badoon, kb ugyan azoknak a csajoknak a profiljait lapozgatom jobbra balra, ha ráírok meg vagy válaszra se méltatnak, vagy a már említett 1-1szavas válaszok
márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg 30-40es nő profilján ez áll bemutatkozás helyén:

Nem vagyok a chatelgetés híve, a személyes találkozóban hiszek…

márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor a beszélgetéskor realizálom hogy totál ellentétek vagyunk (de tényleg mindenben, homlokegyenest) a férfi meg azt szűri le hogy "nahát, ebben IS egyezünk"!

Én meg nézek rá, és megemlítem hogy ne haragudjon de olyan mintha az ellentmondások ellenére mindenáron nőt akarna,még ő van megsértődve.

márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!