Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a megalázó szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a megalázó szituban hogyan lehet ùgy belevágni egy párkapcsolatba, hogy nincsen szerelem kettejük között? Sok ilyen ember van, de mi motivàlja őket, ha Pl megcsalás nincs egyik részéről sem?

Figyelt kérdés
Egy osztàrsnőm így ment férjhez, közben meg nekem panaszkodik 2 naponta, hogy boldogtalan, rosz az élete, nem élvez semmilyen időt, de mos, főz és takarít olyanra akit ki nem állhat. Ez, hogy van ilyenkor? Ajándékkal van kárpótolva! El nem tudom képzelni.
márc. 10. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ajándékkal van kárpótolva? Ez kérdés akart lenni.
márc. 10. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nincs önbecsülése, sok embernek nincs.
márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az osztálytársadat kérdezed, hogy ö miért ment így férjhez?
márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ilyen eset kicsit más. Van, aki rossz családi háttérből menekül egy rossz kapcsolatba, mert azt hiszi, annál csak jobb lehet. Van, akit belehajszol a környezete azokkal a dumákkal, hogy "ideje lenne már férjhez menni, mert szégyen, hogy ennyi idősen nincs komoly udvarlód", "ketyeg már a biológiai órád, mikor leszel anya", "selejtes vagy, hogy nincs még férjed", "x hónapja együtt vagytok, és nincs még gyűrű? mi vagy te, címeres r...c?" és társai. Van, aki az elején szerette a másikat, csak nem ismerte ki eléggé, mielőtt igent mondott, és későn esett le neki, hogy milyen ember a másik. És van olyan is, aki nem is érzi rosszul magát, csak sportot csinál a panaszkodásból.
márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem ha neked panaszkodik,siman rakerdezhetsz hogy bocsi,de akkor miert nentel hozza?
márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!