Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy egyoldalú kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy egyoldalú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal. Külön élünk heti 2x megyek hozzá. Vacsi, tv, stb. Majd reggel megye mindenki a dolgára. Olyan egy oldalúnk érzem a kapcsolatot. Ha én nem írok ő nem ír. Persze ha ráírok visszaír. Mindig én kezdeményezem a csókot, a szexet. Az egész olyan üres. Az ágyban a tengeri csillag pózról nem is beszélve. Adatok alapján passzolnánk de tudom hogy ez nem így működik. Tegnap is mentem hozzá ül mellettem a kanapén rám se nagyon néz… írnak neki a telón arra egyből reagál. Jó pár fiú barátja van, de állítólag egyikkel sem volt semmi. Kérdeztem mérges e ?! Azt mondta nem. Persze próbál kedvemben járni, főz amikor megyek. De még is olyan üresnek érzem az egészet. Mit lehet ebből kihozni?
márc. 11. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megbeszélni vele?
márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Keres melletted jobbat.
márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem szerelmes, vagy antiszociális vagy más sok csalódás érte és inkább nem éli bele magát a szerelembe.


Ennyi alapján nem lehet tudni. De legalább jól érzékeled, hogy ez így nincs feltétlenül rendben. Ez egy jó pont feléd.

márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nos azt tudom hogy az exe megcsalta. Kb 5 éve egyedül van. Biztos bizalmatlan. Meg nemrég az egyik barátnője átküldte neki hogy megtalált engem tinderen. Amit ott előtte le is töröltem. (Tudom gáz, csak ritkán felmentem nézelődni).
márc. 11. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak szexkapcsolat.
márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked annyi ha Tindereztél mellette, tök megértem őt.

Vagyis inkább nem mert nem kéne veled naradnia ha te nézelődtél nyugodtan.

márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem gondolja komolyan, csak jó hogy van aki alkalmanként eü. kormolást végez rajta. Csúnya ezt így leírni és bántó is lehet, de nekem is van egy ilyen pasim. Rámír, jólesik, lefekszünk az is jó, reggel megy a dolgára. Én azért nem írok neki, mert nem akarom, hogy komolyabbra vegye. 28N
márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha 29 lennél megkérdezném nem e Izabella vagy ... :D
márc. 11. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Még neked áll feljebb, közben feljártál mellette nézelődni? Aztán csodálkozol hogy hideg veled? Dugni jó vagy, de érzi rajtad, hogy ennél jobban nem érdemes belehelyezkedni.
márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából én is bizalmatlan vagyok szóval részben őt kerestem. Hogy fent van e. De nem találtam. Meg mondtam hogy előtte letöröltem a telómról.
márc. 11. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!