Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Egy évvel idősebb nálam, 20 felettiek vagyunk.

Ő egy erősen extrovertált fiú, sokat posztol magáról, sok lány oda van érte.

Szerintem lenne esélyem nála, mert nem tartom magam csúnya lánynak és szerintem jól kijönnénk egymással. Az a baj, hogy nem vagyunk ismerősök Facebookon és én nem akarom bejelölni, mert én nem szeretek kezdeményezni fiúknál, nekem az olyan gáz. És szerintem ő sem venne komolyan akkor. Ezen kívül hogy tudnám felkelteni az érdeklődését? Ötletek?



márc. 11. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Remélem nem ez a kérdező vagy!


Amúgy ha annyira az esete lennél akkor rád írna ő hidd el. Nem szégyenlős, egyszerűen nem kellesz neki a rengeteg csaj között.

márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... ha ilyen korlátokban gondolkozol, akkor nem maradt más, mint hogy gondolj rá erősen.
márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#1:


Egy és ugyanaz a személy.

Maga a kérdés elárulja!


Hogy-al kezdte mindkettőt holott hogyan a megfelelő szó.



Kérdező, azt javaslom neked, hogy fordulj pszichológushoz minél előbb, mert abnormálisan kötődsz egy olyan fiúhoz, akit egyáltalán nem ismersz. Ha így folytatod megőrülsz, vagy a 'side piece'-je leszel, illetve téged választ, de aztán téged is megcsal ugyanúgy.

Az én életemben is van egy osztálytárs, akinek tudom, hogy soha nem tetszettem nem is fogok. De kb. két hónap után tudatosítottam magamban. Ő volt az első fiú, aki tetszett. Néha még álmodok is róla, hogy figyelembe vesz. Értelemszerűen mindez azért történik mert a tudatalattimban benne van a tüske, hogy nem tetszettem az első fiúnak, aki nekem.

Párja van neki is, nekem is, de soha nem jutott eszembe, hogy ráírjak, kezdeményezek bármilyen formában mert tudom, hogy nincs esélyem. Neked se van. Fogadd el és inkább magadra koncentrálj. Jobban jársz nélküle. Ne akarj ribizli, vagy szamár lenni ló helyett. Nem ér ő annyit...

márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen annyi eszed van mint egy döglött tyúknak.
márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

3!


Gondoltam, pont írtam neki választ, abban a pillanatban lett elküldve mint ez a kérdés kiírva.



Kérdező olvasd el az utolsó választ a másik kérdésed alatt, bár az összeset inkább ezeket beleértve és tartsd magad hozzájuk:


HAGYD ŐKET BÉKÉN!!!

márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem árul valamit a marketplacen amit megvennél tőle?
márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elé állsz nagykabátban, alul csak bugyi, és a lábadon magassarkú... szétnyitod a kabátot egy pillanatra.... utána egyből kiderül, hogy érdekled e?
márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval, sehogy nem akarod magadra felhívni a figyelmet, csak úgy jó lenne, ha megtörténne.

Hát telepátia, vagy nem is tudom ilyenkor mi más lehet a megoldás.

márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!