Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzek meg egy fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy fiút? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már általános iskolás korom óta tetszik. Általános iskolában nem voltam valami szép (de azért ronda sem), nem sminkeltem, nem öltözködtem csinosan csak egy átlagos lány voltam. És ez a fiú volt az a tipikus "iskola legjobb pasija". Szinte minden lány oda volt érte, de ritka volt amelyik lánnyal szóba állt ahhoz nagyon szépnek kellett lennie. Eggyel felettem lévő évfolyamba járt. Egyszer erőt vettem magamon még 5-6.ik osztályban és ráírtam Facebookon, de lerázott. Utána nem is foglalkoztam vele. Más-más középsuliba mentünk és mikor 16-17 éves lettem eljártam bulizni néha. Az egyik szórakozóhelyen ott volt és úgy tűnt mintha messziről nézett volna engem. Nem hiszem, hogy felismert az iskola óta, mert akkor már szebb voltam mint általánosban. Akkor már sminkeltem és elkezdtem csinosan öltözködni. Egész buli alatt nézegetett a szemesarkából, és mintha direkt előttem táncolt volna más lányokkal (hogy féltékeny legyek, de nem biztos) de nem jött oda hozzám és ennyiben maradt az egész.

Azóta eltelt pár év, felnőttem már. Volt pár kapcsolatom, már 23 éves vagyok, Ő 24. Nekem mindig tetszett, de nem vagyok belé szerelmes csak amikor szingli vagyok mindig eszembe jut, hogy dejó lenne vele összejönni.

Most úgy tudom van barátnője, de nem posztolnak képeket együtt, 1 évvel ezelőtt láttam közösképeket, de már azt is letörölték, csak annyi látszik, hogy szivezi a lány a képeit és pár képen elvétve látszik a fiú keze stb. De nem rakják egymást ki nyilvánosan, ami nekem kicsit fura, mert régebben a lány sok közösképet ki tett vele, de szerintem leszedette vele.

És mikor a fiú tényleg szerelmes volt egy lányba egy időbe régebben akkor büszkén kitette nyilvánosságra a lányt és így úgy dicsérte.

És mostanában láttam már hogy likeolta más lányok képeit (ami kicsit bunkó), de így is vele van a lány.

De Ő amúgy nem ilyen ha tényleg szerelmes, akkor nagyon figyelmes és kedves tud lenni.

Amennyire ismerem szerintem most nem szerelmes csak elvannak egymással a lánnyal.

Ezek után nem tudom, hogy hogy tudnék vele összejönni vagy csak "véletlenül" találkozni vele. Nem tudom hova szokott járni azt sem hogy hol lakik. Szerintem bejönnék neki ha találkoznánk, nem vagyok öntelt, de sokan mondják hogy szép lány vagyok és kicsit szemeztünk is a buliban annó. Ha valahogy elkezdenénk ismerkedni, szerintem lehetne belőle valami, de nem akarok ráírni, sem bejelölni, mert cikinek érzem és tudom, hogy milyen, nem szereti ha egy lány kezdeményez. Meg tudom, hogy most azzal a másik lánnyal jár. Nem akarnám elrontani a kapcsolatukat, ha látnám hogy tényleg szerelmesek.

Már úgy elképzeltem magunkat együtt, szerintem külsőre is és belsőre is nagyon összeillenénk. De hogy érjem el hogy elkezdjünk ismerkedni? Nem akarom bejelölni.

Mit gondoltok erről az egészről, lehet nála esélyem?


Köszi aki, elolvasta és segítene és van valami ötlete. (priviben leírom bővebben akit érdekel)

Bocsi hogy ilyen hosszú lett.😬



márc. 11. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Esélytelen foglalt. Egyértelmű.
márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy nem szereti a lányt.
márc. 11. 00:54
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet jobb lenne egy szingli fiút becserkészned. Valamint ez a srác szerintem nem akar tőled semmit, max megb@szna ha tudna.
márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miből vetted le, hogy nem akar tőlem semmit? Nem is ismer engem.
márc. 11. 01:03
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

10 éve nem tudod feldolgozni, hogy nem kellettél a suli jó pasijának vagy mi?

Én akibe általános iskolába fülig szerelmes voltam, a teljes nevét is nehezen idézem fel, pedig 25 vagyok..

Ugyan már..

márc. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

4. Te sem ismered őt, úgyhogy nem jelentheted ki, hogy milyen, ha szeret valakit.

Neked csak valamilyennek tűnik, mert 10-en pár évesen elképzeltél róla valamit.

De már felnőtt vagy, ideje lenne ezen túllépni.

márc. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
87%

Igazi bàliwúdi sztori.


Kincsem: növessz végre agyat és foglalkozz magaddal.

Vagy rögeszmés vagy, vagy màs gondod van, de fixre nem ezen a csókàn kéne kattognod.

márc. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Hu de sajnálom a mai fiatalokat... 12 éve még regisztrálhattak gyerekek? Ugy tudom most csak később lehet, na mindegy.


Nem ismered ezt a srácot, gyakorlatilag semmit nem tudsz róla, csak azt hogy jól néz ki. Nem tudhatod mit érez a lány iránt, sokan nem tolják az egesz világ képébe hogy milyen fene boldogok (posztolgatnak közösen), és ez nem azt jelenti hogy nem szeretik egymást. Sőt! Aki túlságosan reklámozza a boldogságát, általában ott van valami bibi.


Ismerősök vagytok? Ha nem, akkor szerintem max annyit tehetsz hogy bejelölöd, aztán vagy reagál vagy nem. Ha megkérdezi honnan ismered, megmondod hogy eggyel alatta jártál általánosba. Aztán vagy lesz beszélgetés vagy nem. Ennyi a max, ez még belefér, engem is bejelölnek néha olyanok hogy azt se tudom ki az mi az. Mondjuk az ilyet vissza se jelölöm. De az osztálytársaknak még huszonévek után is örülök. Ő is ha mégis emlékszik rád az jó. Ha nem, akkor ez van. Még te is mondod hogy nem vagy szerelmes, nem vesztesz semmit (mondjuk ha az lennél az elég gáz lenne). Tényleg nem is ismered, pár kép alapján lehetetlen megmondani pontosan ki is ő, a közösségi oldalakon mindenki a legjobb, vagy a nem is létező arcát mutatja. Vagy sokan, mint pl én is magamról jóformán semmit, pasit meg soha nem tettem ki, pedig volt már jópár mióta regisztáltam. (Csak esküvőit, de azt is ő akarta, gyorsan el is váltunk, persze nem emiatt). Szóval amilyennek te ezt a fiút ismered, az nagy valószinűséggel csak egy elképzelés.

Inkább élj a valóságban.

márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Jaj ez nagyon gaz. Azt írod, nem ismer téged a srác, szóval te sem ismerheted öt. Mégis meg tudod állapítani, hogy “amennyire te ismered, nem ilyen, amikor szerelmes, csak elvan a lánnyal”🤣 Bocsi, de ezt még ismerősről sem lehet megállapítani a távolból,nemhogy meg egy általad idealizált, egyébként vadidegen emberről :D

23 évesen bár életkor szerint felnőtt vagy, fejben még nem értél meg eléggé.

márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megszokhattam volna már, hogy GYK-n csak kritizálást lehet kapni, segítséget nem.
márc. 11. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!