Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.


Pár hónapja nagyon jóba lettem egy kolleganőmmel, nagyon közel kerültünk egymáshoz, baráti szinten. Sajnos/nem sajnos sikerült is beleszeretnem, nagyon erősen. Először még nem éreztem iránta semmit (barátságon kívül persze), ellenben ő nagyon kereste a társaságom, tök hülye ürügyekkel rámírt, egy alkalommal, mikor ittunk társasággal, és ő sokat ivott, már-már szinte nyomult, de nem történt semmi, majd után éjjel beszélgettünk Messengeren, ahol enyhén félreérthető dolgokat is írt. Az utóbbi 1-2 hónapban nagyon sokat beszélgettünk, találkoztunk is párszor munkán kívül (szigorúan baráti találkozás, ugyanis ekkor én már bele voltam esve, de mindent megpróbáltam, hogy ne lássa rajtam, mégis csak házinyúlra nem lövünk :D ) Megbízik bennem, nagyon sok mindent elmesélt már, akár személyes, akár munkahelyi problémáiról, nagyon kedvesen, közvetlenül viselkedik velem (bár általánosságban mindenkivel, de korábban velem fokozottan)


Ez megváltozott az utóbbi kb. 3 hétben. Szinte kerül engem, köszönni azért szokott, de nem jön oda beszélgetni mint régebben, Messengeren már vagy 2 hete nem is beszéltünk, pedig eddig napi szinten dumáltunk, akármiről. Alapvetően kicsit önbizalomhiányos, talán szociális szorongása is van, viszont ha kettesben voltunk, szinte teljesen feloldódott, gyakorlatilag megmutatta a valódi önmagát. Mostanában meg eléggé tartózkodóan viselkedik velem, nem olyan közvetlenül, mint eddig, és nem értem miért. Nem csináltam semmi olyat amivel okot adtam volna rá, szinte egyik napról a másikra ilyen lett. :(


márc. 13. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Elunta a semmit.
márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. Vonzódott hozzád, de mivel ilyen ügyesen eltitkoltad, hogy bejön neked, megunta a próbálkozást. :(
márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor jól gondolom, hogy mire bennem kialakult a viszonzás, addigra már késő volt? :/
márc. 13. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"...szigorúan baráti találkozás, ugyanis ekkor én már bele voltam esve, de mindent megpróbáltam, hogy ne lássa rajtam, mégis csak házinyúlra nem lövünk :D"


Ez alapján nem volt késő. Még ezen a baráti találkozások során kellett volna lépned.

márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig várta, hogy kezdeményezz, te viszont nem mutattál felé érdeklődést, és megunta.

Én sem akarnék magamból hülyét csinálni a helyében.

márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbál elfelejteni, mert azt hiszi a jelek alapjan, hogy nem szereted viszont
márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!