Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így, ha szeretett és össze akat jönni velem? L18

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki sokáig szinte minden nap rám írt: megkérdezte, hogy vagyok, milyen napom volt, találkozni akart velem nagyon ( ismertük egymást személyesen is, tehát nem vakrandi lett volna). Nem tudtam elmenni a második randira, és onnantól kezdve nem válaszolt az üzeneteimre, pedig nem nyálas szöveget küldtem. Bocsánatot kértem, mondtam, hogy menjünk el egy másik időpontban.

Ezek után szintén sértődött volt; ha magától odajött hozzám, akkor ölelkeztünk, csók is volt. Utána pár nap múlva már megint teljesen hidegen viselkedett, elutasító volt.

Jó, gondoltam magamban, akkor hagyom a fenébe, erre egy hét múlva ismét ő keresett, utána meg megint bunkó volt.Biztos vagyok benne, hogy szeretett, de nem értem, hogy miért adta fel egy lemondott randi miatt a dolgot, mikor tudta, hogy nyert ügye van nálam. Ha annyira akart engem, akkor miért csinálta ezt?



#ezt most miért
2015. máj. 9. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene ezek után egy olyan ember akinek a hozzáállása olyan mint a sinusgörbe.
2015. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több lány is volt nála kilátásban és mikor a másikkal volt jóban, akkor téged hanyagolt és bunkóskodott.

Amikor meg nem volt olyan jó a másik(ok)kal, akkor hozzád menj, téged keresett.

Azért mondom ezt, mert aki komolyan akar valamit, az nem fogja feladni vagy visszább venni.

Ismerkedem egy lánnyal és nehezen összeegyeztethető a találkozók időpontja és volt, hogy át lett rakva különböző okok miatt a találka, de ezt mi megbeszéltük és nincs ebből vita vagy ilyesmi.

2015. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég nagyot csalódtam benne. :(
2015. máj. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!