Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan szerelmed, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szerelmed, aki nem szeretett chatelni?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran valtottatok uzenetet?

Nekem a szerelmem (31f) nagyon passziv ilyen teren, en viszont az ellentete vagyok :( en mindent leirnek neki legszivesebben, mig o napokig is kibirna szerintem uzenetvaltas nelkul.

Ezzel szemben eloben nagyon is beszedes, mindig ott tudjuk folytatni a kommunikaciot, ahol abbahagytuk. Csak nem ertem teljesen, hogy letezhet-e meg valaki a mai vilagban, amikor mindenkinek a kezehez van ragadva a teloja, aki nem hasznalja a messengert...

Ha kerdezek tole, valaszol, de ha rajta mulik, nem megy tovabb a beszelgetes. Olvastam, hogy az ilyen ember a "dry texter".

Normalis ez, vagy felejtos a srac?


márc. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vele élek. Én is szívből gyűlölök chatelni, szóval ez sosem volt gond. Amikor még nem éltünk együtt akkor inkább személyesen találkoztunk, amikor meg nem tudtunk találkozni akkor inkább összecsörögtünk videóhívásban.

Ha a jövőben valamiért egyedül maradnék nálam pl. alapból kiesne a szűrőn az, aki folyamatosan írkálni akar.

márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan elvarasokbol szabad engedni, amiben kompromisszumkepes vagy. Kulonben megbanjatok mindketten.
márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sajnos manapság a felfejlődött digitális világban, ha valaki nem írkál állandóan, azt úgy értelmezik, hogy nem is akar semmit. Pedig ez nagyon nem igaz, főleg a nem 20 éves korosztályban. Szóval emiatt hiba lenne "felejteni", mikor szóban érdeklődő.

40/N

márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt mar bocs, de hulye lennel dobni. Orulj neki, hogy nem a telefon a mindene. Ha eloben beszedes, akkor mi a gond? Az a lenyeg. Plane, ha nem nagy telefonnyomkodo, akkor amiatt sem kell paraznod, hogy vajon dumalgat e mas csajokkal melletted.
márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ti normálisak. A való élet számít, amikor találkoztok, hogy érzed magad vele? Akar sűrűn találkozni? Nyakát töri, hogy időt szakítson rá, hogy lásson? Aki szeret, az ezeket teszi, nem chatelget. 25 éves kolleganőim chatelgetnek állandóan munkaidőben, tele van a munkájuk hibával, lassúak is, ki is fogok egyet-kettőt rúgni, hogy megtanulják, felnőtt ember dolgozik munkaidőben, nem chatel. Mi ezt megbeszéltük a párommal, hogy mindketten hülyét kapunk a chattől, inkább telefonálunk este, ha nem talizunk, és napközben is beszélünk egy rövidkét.
márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!