Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmem egy katolikus pap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmem egy katolikus pap, valaki jàrt már így?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítélkezzetek és ne nevessetek ki, vagy dedósozzatok le. Felnőtt nő vagyok. Tisztàban vagyok azzal is, hogy sosem lehetne semmi, és ezért nemis fogom elmondani sosem, és nem fogok tenni semmit. Egyszerűen sajnos megtörtént velem, mégpedig azért, mert nagyon tetszik a személyisége, mint ember és férfi. Tudom, ezer màsik férfi van a vilàgon, aki hasonló lehet vagy ezerszer jobban néz ki, stb, de sajnos ezek a közhelyek jelenleg nem segítenek rajtam. :(
márc. 20. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ismerek olyan katolikus papot akinek van családja. Igaz ez nem lehet hivatalos, de nem is hétpecsétes titok. Persze a nő nem a felesége, azt nem lehet, de akkor is együtt vannak valahogy.

Ne hidd azt hogy ők olyan szentek! Ők is férfiak, akik jó esetben ugyanúgy vágynak egy nőre. Rosszabb esetben férfira. Még rosszabb esetben meg gyerekre...

Tisztelet a kivételnek!

márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én borzasztónak tartom, hogy nem lehet csalàdjuk. Màs segítő munkakörben dolgozó embernek is lehet csalàdja, és amellett tud ugyanúgy törődni az emberekkel, én is ilyen munkàt végzek. Szerintem az ember tàrsas lény, és természetellenesnek tartom, hogy azért, mert valaki pap, éljen egyedül. De természetesen igyekszem tiszteletben tartani ezt is, és soha nem akarnàm, hogy bàrki megalàzza vagy meghurcolja, csak mert lehetnek érzései.


Tudom, vannak azok a nők, akik esetlenek, vagy valami màs gond van, és a pap az egyetlen normàlis férfi a környéken, de én nem ez vagyok. Nekem mindegy lenne, hogy ez a pasi mivel foglalkozik, mert tényleg a személyisége fogott meg.


Sajnàlom magamat, de őt is :(

márc. 20. 22:09
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

ő csak tudta amikor papnak tanult ne sajnáld, pláne hogy nem te leszel mária magdolna

te is csak egy felszines nő vagy

666

márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azért lennék felszínes, mert ez így alakult... Szerintem senki nem tudja kiszàmítani előre, hogy mikor mi történik... Igen, valószínűleg sejtette, mi a helyzet, mikor eldöntötte, hogy mi akar lenni. Attól még egy érző ember, és az is, aki meglàtja benne az embert is.
márc. 20. 23:28
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
rá kell venned hogy vétkezzen, de ez nem vétek igazából csak emberi ösztönök, mi tart vissza hogy beszélgess vele?
márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az, hogy tiszteletben tartom azt, hogy ő mit vàlasztott. Ha esetleg kiderülne, hogy az nem az ő útja, akkor sem ez legyen az oka. Màsrészt magamnak sem szeretnék nagyobb gyötrelmet :)
márc. 20. 23:56
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
most komolyan azt hiszed egy szakállas bácsi majd fentről elfenekel titeket, helyette hagyod hogy elmenjen melletted életed szerelme és te még gyötrődsz is, nem lesz olyan hogy esetleg kiderülne mi az útja neked kell kipuhatolnod
márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Itt nem a szakàllas bàcsi létezésén/ nem létezésén van a hangsúly. Ha szeretsz valakit, tiszteletben tartod, mindegy, mi az, amiben hisz, neki fontos volt annyira, hogy ràtegye az életét, és ezen nem lehet egyik napról a màsikra vàltoztatni :/
márc. 21. 00:07
 9/28 anonim ***** válasza:
higgyél nekem ha tudná mennyi földi jóból marad ki a semmiért nem lenne elhivatott, te nem csinálsz semmi rosszat ha próbálsz egyenlőre csak beszélgetni vele, biztos neki is szüksége van társaságra, sajnos a papoknak csak felszines kapcsolataik vannak, a családjától távol van
márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt, talàn te is pap vagy? Én nem tudom amúgy, hogy élnek. Gondolom van szolgàlati lakàs, vagy valami hasonló, és ott. Biztosan nehéz lehet mindig màsoknak a bajait hallgatni, meg felkészülni màsnapra, meg ellàtni egy csomó települést. De nem gondolnàm, hogy nem lenne segítségük :)
márc. 21. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!