Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar valakit ha ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar valakit ha ismerkedek?

Figyelt kérdés
Adott egy nő akinek párja és megosztja a közös képüket a nagyvilággal. A csaj egyébként az a fajta aki nem szokott szerelmes lenni egyik párjába sem. Adott vagyok én aki ismerkedik jelenleg valakivel amit megtudott ez a másik nő és baromira idegesíti olyannyira hogy elkezdte kinyomozni egy barátnője segítségével hogy ki is az az illető. Ezt a napokban tudtam meg. Nekem ez érthetetlen hogy miért kell neki ez. Nem tudom mi célja vele. Nem is állunk egymáshoz közel. Alap szintű viszonyban vagyunk. Kicsit beteges ez amit tesz. Mire véljem ezt?
márc. 21. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hihetetlen történet a javából.
márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy kontrollmániás pletykafészek. Nem rólad szól, vannak nők, akik mindenről mindig tudni akarnak. Kàrtékony dolog ám ez. Nő vagyok.
márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egoizmus, kontrollmánia, és akkor még van hogy örülhet az ember ha a rosszindulat nem játszik. Mert egyre több a gátlástalan ember is aki simán belekavarna mások kapcsolatába.

Egyébként nem ismerjük az előzményeket, lehet az féltékenység, játszma, főleg ha köztetek is volt vagy csak alakulgatott valami. A sértett egó veszélyes tud lenni.

márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3#. Alakulgatott de ő maga sem tudta mit akar.
márc. 21. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek tenyleg nem normalisak, keruld, ahogy tudod.
márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát akkor légy óvatos. Vannak ilyen hülyék akik nem tudják mit akarnak és csak húzzák az ember agyát, aztán amint mással látják már kéne nekik egyből és simán szétrúgnák az alakuló kapcsolatát is. Aztán ha már egyedül maradt a másik fél, akkor megint nem kell nekik mert kitalálnak vmi hülye kifogást. De olyan is van szimplán hogyha az övé nem lehet másé se legyen, egóvezérelt romboló idióták ezek sokszor. Próbáld elzárni tőle a kapcsolatodat, ne pletykálj nagyon másokkal se róla a munkahelyen, és akkor kevésbé fog tudni ártani nektek.
márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6#. "De olyan is van szimplán hogyha az övé nem lehet másé se legyen". De ott volt a lehetőség hogy az övé legyek.....
márc. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!